Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonu ne zaman başlayacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Arda Ayten adlı yarışmacı 1 milyonluk soruya kadar geldi. 1 milyonluk sorunun gösterileceği program ileri bir tarihte yapılacak. Kim Milyoner Olmak İster milyonluk soru yeni bölüm ne zaman? Milyonlarca vatandaş Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölüm tarihini merak ediyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonu ne zaman başlayacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında heyecan dorukta. Arda Ayten isimli yarışmacı 1 milyon liralık soruya kadar geldi. Milyonluk sorunun yayınlanacağı programın ne zaman yapılacağı merak konusu oldu.

1 Milyonluk soruya kadar geldikten sonra programın zamanı yetmeni ve ileri bir tarihe ertelendi. Program yeni sezonda ekranlarda olacak.

KİM MİLYONE OLMAK İSTER YARIŞMASI YENİ SEZON NE ZAMAN?

1 milyonluk sorunun ardından program ertelenmişti. Bu programın ne zaman yayınlanacağı henüz kesinleşmedi anca muhtemelen yeni sezonda ekranlara gelecek. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yani sezonda Eylül ayında ekranlarda olacak.

1 milyonluk soruya kadar gelen Arda Ayten adlı yarışmacı, son soruyu da bilmesi halinde 1 milyon TL değerindeki ödülün sahibi olacak. Konuyla ilgili özel bir TV kanalında konuşan yarışmacı Arda Ayten, soruya özel bir şekilde hazırlanmadığını ve kitap okumaya devam edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 15:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler