Kimse Bilmez dizi setinden yeni bir aşk mı başlıyor? Keremcem ve Özgü Kaya arasındaki romantik anlar!

ATV ekranlarından yaz dizisi olarak yayınlanan Kimse Bilmez dizisi ilgi çekmeye devam ediyor. Salı akşamlarının reyting rekortmeni olan dizi setinde aşk dedikoduları patlak verdi. Kimse Bilmez dizisinde yeni bir aşk mı doğuyor? Dizi setinde aşk mı var? İşte detaylar...

Kimse Bilmez dizi setinden yeni bir aşk mı başlıyor? Keremcem ve Özgü Kaya arasındaki romantik anlar!

Keremcem ve Özgü Kaya'nın başrollerinde olduğu Kimse Bilmez dizisi, büyük bir kitle tarafından takip ediliyor. Kısa sürede kendini sevdiren dizide aşk dedikoduları yükselmeye başladı. Filmde Sevda ve Ali karakterleriyle oynayan başroller, izleyici tarafından yakıştırılmaya başlandılar. Hal böyle olunca ikili arasında romantik iddialar oluştu.

Bir programda konuşan Özgü Kaya, Keremcem ile gayet uyumlu olduklarını, ikisinin de aynı enerjiye sahip olduğunu, ortak müzik zevklerinin olduğunu dile getirmişti. İkilinin kamera arkasındaki samimiyetleri de gözlerden kaçmıyor. Keremcem de Özgü Kaya hakkında övgü dolu sözler söylemişti.

İzleyiciler bu ikiliyi oldukça fazla yakıştırmaya başladı. Birçok filmde izleyiciler başrol oyuncularını birbirine yakıştırmaktadır. Keremcem'in sosyal medya hesabından yayınladığı video da bu ikili arasında romantik bir ilişki olduğu izlenimi oluşturdu.

Bu ikiliyi yakından takip edenler “Siz evlenin, yakışıyorsunuz birbirinize, havada aşk kokusu var” yorumlarını yaptılar. Dizinin son bölümünde gün batımı manzarasında Kimse Bilmez şarkısını söyleyen ikili arasında neler olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 19:41

YORUM EKLE
YORUMLAR
selbi
selbi - 10 ay Önce

Gercekden cok yakisyolarbir birine keremcemm varya offffff


Popüler Haberler