Kimse Bilmez dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Yeni sezonda hangi gün yayına gelecek?

Salı akşamları ATV ekranlarına gelen Kimse Bilmez dizisi seyirciyle vedalaşıyor. Kimse Bilmez sezon finali ne zaman? Gelecek sezon hangi gün yayınlanacak? Detaylar haberimizde.

Kimse Bilmez dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Yeni sezonda hangi gün yayına gelecek?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez reytinglere damga vuruyordu. Salı akşamları yayınlanan dizinin sezon finalinin ne zaman olacağı merak ediliyor.

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizi Salı akşamları ekranlara geliyordu fakat Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile çakıştığı için dizinin gününü değişeceği haberleri geldi. Sezon finalinden sonra yeni sezon ile ATV ekranlarına gelecek olan dizinin hangi gün yayınlanacağı merak konusu oldu.

Keremcem, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal ve Özgü Kaya gibi isimlerin yer aldığı dizi çok sevildi. Reyting rekorları kıran dizinin sezon finalinin ne zaman olacağı ve yeni sezonun hangi gün yayınlanacağı şimdiden merak ediliyor.

3.bölümü ile reyting rekoru kırmayı başaran dizi 6.28 reyting ile 1.sırada yer aldı. Ab ve ABC gruplarında 2.olan dizinin sezonluk dizi olarak devam edeceği ve sezon finali vereceği açıklandı.

KİMSE BİLMEZ DİZİSİ SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

3.bölüm ile parlayan ve Erkenci Kuş dizisini geçen Kimse Bilmez dizisi takdir edilesi bir başarı elde etti. Yakaladığı bu başarıdan sonra sezon finali verecek olan dizinin ne zaman sezon finaline gireceği seyirci tarafından merak ediliyor.

Oyuncu kadrosu ile büyük ilgi toplayan dizi reytinglerde önlerde olacağa benziyor. Senaryosu ile de dikkatleri çekmeyi başaran dizi başarılı bir sezon geçirdi. Sezon finali ile ekranlara veda edecek olan dizi eylül ayında yeni sezonuyla ekranlara gelecek.

Başrollerde bulunan Özgü Kaya ile Keremcem’in uyumu da seyirciyi etkilemeyi başaran unsurlardan biri oldu. Yakınlığını sosyal medya hesaplarında da gösteren ikili bu samimiyetini diziye de yansıttı ve bu durum oldukça sevildi.

Yeni başlayan ve yaz dizisi olarak düşünülen dizi sezonluk dizi olma yolunda büyük bir adım attı. Yeni başlayan dizinin sezon finalinin ağustos sonu ve eylül başı gibi olması bekleniyor. Yeni sezonun başlangıcı da eylül sonu ve ekim başı gibi olacak.

KİMSE BİLMEZ DİZİSİ HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Salı akşamları ATV ekranlarına gelen dizinin yaz sezonundan sonra da devam etmesi planlanıyor. Dizi devam ederse Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile çakışacak. Bu durumda yayınlanma gününü değiştirmesi gerekecek. ATV nin çok izlenen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamları, Sen Anlat Karadeniz Çarşamba akşamları, Bir Zamanlar Çukurova Perşembe akşamları ve Hercai Cuma akşamları yayınlanmaktadır. Bu yüzden Kimse Bilmez dizisinin bugünler dışında kalan pazartesi, cumartesi ve Pazar günlerinden birinde yayınlanacağı düşünülüyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Canevim dizisi de devam ederse Kimse Bilmez dizisi cumartesi veya Pazar günleri ekranlara gelecek. Canevim dizisi pazartesi günleri ekranlara gelmektedir.

Cumartesi ve Pazar günleri yüksek reytingli dizilerle yarışacak olan Kimse Bilmez dizisi, cumartesi günleri Erkenci Kuş ile Bir Aile Hikayesi dizisi ile yarışacak. Pazar günü yayınlanırsa Kardeş Çocukları ve Savaşçı dizileriyle reyting yarışması içerisine girecek. Kimse Bilmez dizisi kırdığı reyting rekorundan sonra yüksek reytingli dizilerle yarışabilecek bir dizi olarak görülmektedir. Henüz hangi gün yayınlanacağı netleşmeyen dizinin yine reytinglerde derece yapması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 00:01

YORUM EKLE
YORUMLAR
berat kılıç
berat kılıç - 10 ay Önce

çok güzel bence herkes izlemeli özellikle sevdanın şarkı sóylemeşi alininde karanlıkta görmesi bence boyle devam etmeli hiç final girmesin

Ofkeli
Ofkeli - 8 ay Önce

Of eskiya humdar olmaz nedir yaa niye sokuyorsunuz ya onu araya birak oldugu gibi kalsin iste ne guzel izliyorduk of cok skildim ya

Polad
Polad - 7 ay Önce

Kimse bilmez yeni bölüm

Polad
Polad - 7 ay Önce

Kimse bilmez aezon

Polad
Polad - 7 ay Önce

Kimse bilmez yeni sezon


Popüler Haberler