Kimse Bilmez Dizisi reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi? Beğenildi mi? Sizce dizi tutar mı?

Atv ekranlarının iddialı yaz dizisi Kimse Bilmez reyting sonuçları nasıl? 11 Haziran 2019 günü yayın hayatına başlayacak dizinin reyting rakamları merakla araştırılmaya başlandı ve binlerce kişi Kimse Bilmez izlendi mi, tuttu mu sorularının yanıtını arıyor.

Kimse Bilmez Dizisi reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi? Beğenildi mi? Sizce dizi tutar mı?

Kimse Bilmez dizisi 11 Haziran Salı günü Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Dizi henüz yayına başlamadı ancak birçok kişi Kimse Bilmez dizisinin reyting rakamları konusunda merakla araştırma yapmaya başladı. Oyuncu kadrosunda Özgü Kaya, Keremcem, Engin Hepileri, Yiğit Koçak, Zeynep Elçin, Burak Serdar Şanal, Zehra Yılmaz, Ahmet Mekin gibi sevilen isimlerin yer aldığı dizinin ekranların en iddialı yaz dizilerinden birisi olarak karşımıza çıkmakta.

Kimse Bilmez Reyting

İddialı yaz dizisi Canevim ilk bölümüyle ekranlara geldi ancak reytinglerde beklenen başarıyı gösteremedi. Ancak dizinin beklentilerin altında kalmasının temel sebebinin; Çukur, Zalim İstanbul, Yasak Elma ve Söz dizisinin sezon finali ve final bölümleriyle aynı gün ekranlarda olmasından kaynaklandığı belirtiliyor. Canevim dizisi, bir hafta bayram tatili arasından sonra 10 Haziran 2019 günü Atv ekranlarında yayın hayatına devam edecek.

Kimse Bilmez dizisinin de Erkenci Kuş ile Leke dizisiyle aynı gün yayınlanacağı görüldü. Reytinglere doğrudan etki edecek bu durum söz konusu olmasına karşın Kimse Bilmez, reytinglerde iyi bir başarı gösterebilirse kış sezonunda da devam edebilir. Ancak son sezonlarda en çok öne çıkan yaz dizilerinden Erkenci Kuş, gösterdiği başarılı performans grafiğiyle kış sezonunda da ekranlarda oldu. Ancak Leke dizisi ise reytinglerde istediği neticeyi elde edemediği için yaz sezonunda da çekimlere devam edecek.  

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:24

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgür çet
Özgür çet - 6 gün Önce

Kimse bilmez harika bir dizi umarım devam eder.umarim konusu mantıklı olur dizi tutar.kerem cem ,e yakış mış bir rol harika tam oturmuş karekter kısaca umarım film devam eder Atv ye yakışan bir dizi olmuş. Devamını bekliyoruz. Böyle güzel dizilerin.

adanali
adanali - 6 gün Önce

Kimse Bilmez Dizisi kadro iyi ama senaro bes Para etmes
John Wick: Adalet filiminden alma
Biraz beyin yorun
Ben bir senaro yazarken Benim 6 ile 1 seinem yeciyor
Günum en az 4 ile 5 Film izliyorum
Bende sizin gibi senaryo yazarzam Avrupa ve Amerika ac kalirim

Necati gündüz
Necati gündüz - 2 gün Önce

Kimse bilmez dizisi süper sakin ama sakin bu güzelim diziyi bitirmeyin bedduami almayın bu dizi bitmeyecek

Popüler Haberler