Kimse Bilmez dizisinin tekrar bölümleri hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta oynatılacak?

Atv ekranının yeni yaz dizisi Kimse Bilmez'in tekrarı ne zaman? 11 Haziran Salı günü izleyici ile buluşacak olan dizinin tekrar bölümleri yayın listesi açıklandı. Merakla beklenen yeni dizinin ayrıntıları haberde...

Kimse Bilmez dizisinin tekrar bölümleri hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta oynatılacak?

Kimse Bilmez Dizisinin Tekrarı Ne Zaman? 

Atv’nin açıkladığı yayın akışında 11 Haziran Salı günü izleyicisi karşısına ilk bölümü ile çıkacak olan Kimse Bilmez dizisinin tekrarlarının da zamanı belli oldu. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal ve Kubilay Penbeklioğlu’nun paylaştığı Kimse Bilmez dizisinin ilk hafta tekrar programı şu şekilde;  

Kimse Bilmez Dizisi İlk Bölüm Tekrarları 

11 Haziran 2019 Salı 22.30 
12 Haziran 2019 Çarşamba 20.00 
13 Haziran 2019 Perşembe 23.15 

15 Haziran 2019 Cumartesi 10.00  – 16.00 ve  23.15 
16 Haziran 2019 Pazar 12.15 

Kimse Bilmez’in Yeni Bölüm Tekrarı 

Kimse Bilmez dizisinin yeni bölüm tekrarları çarşamba günleri yani yeni bölümün yayının ardından hemen bir gün sonra yaz boyu Atv ekranlarında olacak. Kanalların çok fazla yaz dizileri olmadığı için yeni dizlerini birçok kez tekrar yayınlama imkanları oluyor. Atv en çok yaz dizisi yayınlayan kanal olmasına rağmen bu yaz sezonunda sadece iki yaz dizisi var. Biri Canevim diğeri de Kimse Bilmez. 

Bu durumda Kimse Bilmez dizisinin 18 Haziran Salı akşamı ekranlara gelecek ikinci bölümünün tekrarı ise 19 Haziran Çarşamba günü 20:00’da yayında olacak.  İlk tekrarları kaçıranlar Kimse Bilmez’in gündüz tekrarları için ise ikinci haftayı beklemek zorunda; zira ilk hafta diye Kimse Bilmez dizisi için Atv ilk hafta 7 tekrar ekranlarda olacak.  Aslında bu Atv’nin Kimse Bilmez dizisine ne kadar değer verdiğini ve tutmasını istediğinin de bir göstergesi olarak görülür. Ancak her hafta bir dizinin bu kadar tekrarını vermek izleyiciyi sıkacağı için ikinci ve üçüncü haftadan itibaren tekrarların sayısı önce beşe sonra da üçe kadar düşecektir. 

Kimse Bilmez’de Ali ve Sevda Aşkı Büyülecek 

Kimse Bilmez dizisinde Ali’nin başına gelenler önce izleyicilerin yüreğini burkacak. Ali yaşadıklarından sonra Allah’a yönelmek ve insanların hayrına çalışmak için istihbarat işini bırakır ve mahallesine geri döner. Ali’nin mahalleye gelmesi ile mahalle bir anda değişir. Ali mahallede ki herkesin derdi ile ilgilenir. Mahallede herkes ona Ali Hoca diye seslenmeye başlar. 

Ali mahalleye gelen ve Uygar’ın eline düşen Sevda’ya da yardım etmek istemektedir. Duygu bir gece Uygar’dan kaçarken Ali’nin evine sığınır ve ondan yardım ister. Ali Sevda’yı kurtarmak isterken başına büyük belalar alır. Ali ve Sevda aşkı imkânsız bir aşk olmasına rağmen Ali  kolay kolay pes etmez aşkının peşinde koşar. 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 03:27

YORUM EKLE
YORUMLAR
salihbursa
salihbursa - 6 gün Önce

ben hergün zeynebin kapida onlara oğlan

Popüler Haberler