Kimse Bilmez Pilot Süleyman diziden ayrıldı mı, neden yok? Burak Serdar Şanal nerede?

Kimse Bilmez dizisinde Pilot Süleyman karakterinin olmayışı dikkatlerden kaçmadı. Kimse Bilmez Pilot Süleyman diziden ayrıldı mı, neden yok? Burak Serdar Şanal nerede? Dizide Pilot karakterini canlandıran Burak Serdar Şanal kısa bir süre dizide yer almayacak.

Kimse Bilmez Pilot Süleyman diziden ayrıldı mı, neden yok? Burak Serdar Şanal nerede?

ATV ekranlarında kısa sürede kitlelere ulaşmayı başaran Kimse Bilmez dizisinde bir ayrılık yaşandı. Kimse Bilmez dizisinde Pilot adıyla bir çetenin liderini canlandıran Burak Serdar Şanal bir süre önce diziden ayrıldı. Şanal’ın diziden ayrılma sebebi bedelli askerlik yapacak olması. Bedelli askerlik hizmetini Denizli’de yapacak olan Şanal, Kimse Bilmez dizisinde Pilot karakterini bırakmadı, dizide ancak son yaşananlardan sonra hapse girmiş gibi gösterilecek.

Burak Serdar Şanal bedelli askerlikte

Kimse Bilmez Pilot Ali Hoca ile Kardeş Olduğunu Anlayacak Mı?

Dizide Pilot Ali Hoca ile kardeş olduğunu anlayacak. Ali Hoca ile olan kavgasının ardından söylediği sözlerle Ali Hoca onun kardeşi olduğunu anlayacak. “Güçlü olan değil pes etmeyen kazanır” sözü Pilot ile Ali Hoca arasındaki bağı ortaya çıkaracak.

Burak Serdar Şanal Kimdir?

Burak Serdar Şanal 1988 yılında İstanbul’da doğdu. Şanal üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Drama Kulübünde tamamladı. Aldığı eğitimlerin ardından Küçük Kadınlar dizisinde Koray karakterini canlandırdı. Daha sonra Peri Masalı dizisinde Murat, Bahar Dalları dizisinde Mert rollerini canlandırdı. Ardından Avrupa Avrupa, Dinle Sevgili, Arka Sokaklar, Yeşil Deniz gibi dizilerde oynadı.  

2015 yılında Kızlar ve Anneleri programında sunuculuk yapan Şanal, son olarak ATV ekranlarındaki Kimse Bilmez dizisine katıldı. Burak Serdar Şanal Kimse Bilmez dizisinde Pilot karakterini canlandırmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 01:45

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 12 ay Önce

Yaa pilot gitmesin


Popüler Haberler