Kimse Bilmez Sevda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Özgü Kaya Hakkında Bilgiler

Atv ekranlarına gelecek olan yaz dizisi Kimse Bilmez dikkatleri çekmeyi başardı. Sevda karakterini canlandıran Özgü Kaya'nın kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Güzel oyuncunun sevgilisinin olup olmadığı da merak konusu oldu. Detaylı bilgi haberimizde.

Kimse Bilmez Sevda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Özgü Kaya Hakkında Bilgiler

Yaz dizisi olarak Atv ekranlarına gelecek olan Kimse Bilmez'in oyuncularından Özgü Kaya dikkatleri üstüne topladı. Güzelliği ile konuşulan oyuncu dizide Secda karakterini canlandıracak. Güzel oyuncunun sevgilisi olup olmadığı da merak konusuydu. Kendini kariyerine adamayı tercih eden oyuncunun bir ilişkisi olmadığı bilinmektedir.

Özgü Kaya Kimdir?

1996 yılında Uşak'ta doğmuştur. Liseyi Uşak'ta bitiren Özgü Kaya, üniversiteyi İstanbul Güzel Sanatlar Üniversitesi Opera ve Şan Bölümünde okumuştur. Kendini oyunculuğa adayan Özgü Kaya'nın babası fotoğrafçıdır.

23 yaşında olan genç oyuncu ilk önce müziğe meraklı olduğunu sonra bir arkadaşının yönlendirmesiyle oyunculuğu denediğini ve çok sevdiğini söylemiştir. İlk deneyimini Adı Efsane dizisinde gerçekleştiren güzel oyuncu bu dizide Erdal Beşikçioğlu ile oynamıştır.

Adı Efsane dizisinden sonra Trt1 ekranlarına gelen Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol almıştır. Burada Zeynep karakterini canlandırmıştır. Bugünlerde ise yeni bir dizi ile ekranlarda göreceğimiz Özgü Kaya, bu dizide Sevda karakterini canlandıracak.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 13:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeyneb
Zeyneb - 12 ay Önce

Güzell kiz

Sahra Rotjanova
Sahra Rotjanova - 12 ay Önce

Guzelligine bayilyorum

songül yılmaz
songül yılmaz - 9 ay Önce

hayatımda hiç güzel görmedik ama fazla havalı insanların guruyla oyni iyi kız sonuçta