Kimse Bilmez Uygar öldü mü, diziden neden ayrıldı? Engin Hepileri diziden ayrıldı!

Atv ekranlarında yayın hayatına devam eden Kimse Bilmez 25. bölüm fragmanıyla nefesleri kesti. İzleyiciler Kimse Bilmez Uygar öldü mü, diziden neden ayrıldı sorularının yanıtını araştırmaya koyuldu. Yeni bölümüyle milyonları ekran başına kilitlemeye hazırlanan dizide Engin Hepileri diziden ayrıldı.

Kimse Bilmez Uygar öldü mü, diziden neden ayrıldı? Engin Hepileri diziden ayrıldı!

Kimse Bilmez 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanında Ali’nin Uygar’ı vurulduğu görüldü.

Kimse Bilmez Uygar diziden ayrılacak mı?

Atv ekranlarında Pazar akşamlarının ritüeli haline gelen Kimse Bilmez dizisi 24. bölümünü geride bıraktı. 8 Aralık akşamı 20.00’de yeni bölümüyle ekranlarda olacak dizinin fragmanı yayınlandı.

Kerem Cem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın başrolünü üstlendiği dizide Ali ve Pilot kardeş olduklarını öğrendikten sonra senaryo daha da rahatladı. 25. bölüm fragmanında Ali, Uygar’a silah çekti ve Uygar Ali’yi tuzağa düşürüyor. Uygar sürpriz dediğindeyse Uygar’ı rehin almış vaziyettedir. Kurt Bey’in gelişiyle Ali, Uyar’ı bırakır. Bir anda silaha yeltenen Uygar, Ali’yi vurmaya niyetlenir ancak Ali daha önce davranır.

Uygar ölecek mi?

Kimse Bilmez 25. bölüm fragmanında Uygar, Ali’yi vurmak istediği anda Ali daha önce davranarak silahını ateşler. Bu sahneyle birlikte Engin Hepileri diziden ayrılacak.

Engin Hepileri hangi dizide oynayacak?

Kimse Bilmez dizisinde 25. bölümde vurularak diziye veda eden Uygar karakterine hayat veren Engin Hepileri’nin tv8 ekranlarında yayınlanacak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alacağı öne sürülüyor.

Kimse Bilmez 25. bölüm fragmanı

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 11:06

YORUM EKLE