Kötü Kız Dizisi Berk Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Yılmaz Kunt Rol Aldığı Yapımlar

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kötü Kız dizisi ARC Yapım tarafından ortaya konmaktadır. Kötü Kız dizisinde iftira atılan Kerem ile evlenen Zeynep Yılmaz adlı gencin yaşadıkları konu edinilecek. Peki dizide yer alan oyunculardan biri olan Kötü Kız Dizisi Berk Karakteri Aslında Kimdir? Berk karakteri hakkındaki detaylar bu yazımızda yer alıyor...

Kötü Kız Dizisi Berk Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Yılmaz Kunt Rol Aldığı Yapımlar

Kötü Kız Dizisi Berk Karakteri Aslında Kimdir?

Kötü Kız dizisinde yer alan oyunculardan biri olan Berk karakterine Yılmaz Kunt hayat verecek.

2015 Best Model Türkiye ve Best Model of the World birincisi olan Yılmaz Kunt 19 Kasım 1994 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. 189 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu 80 kilogram ağırlığında. Asıl olarak Adanalı olan Yılmaz Kunt, Ankara Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

Yılmaz Kunt’un babası bir reklam firmasının sahibidir. Annesi ise ilaç sektöründe çalışmaktadır. Yılmaz Kunt’un bir ablası vardır. Yakışıklı oyuncunun ailesinin maddi durumunun oldukça iyi seviyelerde olduğu görülmektedir. Fakat Yılmaz Kunt ailesinden çok iyi bir eğitim almıştır ve hiçbir zaman şımartılmamıştır. Anlatılanlara göre Yılmaz Kunt’un okul servisini kaçırdığı bir günde babasından araba göndermesini talep etmesi üzerine, babasının ona “araba maraba yok, eğer servisi kaçırdıysan dolmuşa bin öyle git” dediği bilinmektedir.

Gülümse Yeter dizisinde ve Bahtiyar Ölmez dizisinde daha önceden yer alan yakışıklı oyuncu son olarak ise Kötü Kız dizisinde Berk karakteri olarak bulunacaktır. Kendisine oyunculuk kariyerinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler