Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Değişti! Yeni Juri Üyeleri Sebile Ölmez ve Adnan Serter Oldu!

Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Kuaförüm Sensin revizyona gitme kararı aldı. Yapılan değişiklik sonucu yeni jüri üyeleri Sebile Ölmez ve Adnan Serter kim sorusu izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Sevilen program Kuaförüm Sensin'de neler değişti konusuyla ilgili merak edilenler ortaya çıktı.

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Değişti! Yeni Juri Üyeleri Sebile Ölmez ve Adnan Serter Oldu!

Show TV ekranlarında yaz aylarında da devam etme kararı alan Kuaförüm Sensin programı revizyon sürecine giriyor. Yarışmanın saati, sunucuları ve formatında büyük bir değişikliğe gidildi. Eski formata göre yarışmacılar, modellerin vermiş olduğu ve yarışmacıların birbirine verdiği puanlara göre sonuç belirlenmekteydi. Ancak yarışmanın yeni formatındaysa yalnızca jürilerin puan vereceği öne sürülüyor.

Kuaförüm Sensin Yeni Sunucuları Kim Oldu?

Yarışma sunucusu Özge Borak’ın yerine Gözde Kansu’nun sunuculuk yapacağı öğrenildi. Sebile Ölmez’in de sunuculuk yapacak diğer isim olacağı aktarılıyor.

Sebile Ölmez Kimdir?

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kuaförüm Sensin programının yeni jürisi, makyaj uzmanı, stil danışmanı ve YouTuber’dir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Ölmez, yükseköğrenimini tamamladıktan sonra firmalarda satış danışmanı olarak görev aldı. 10 yıl boyunca sinemada menajerlik yapan Ölmez; makyaj, stil ve moda tasarımı konusunda öne çıkmayı başarmıştır.

YouTube’da 1 milyona yakın aboneye sahip Ölmez, evli ve bir çocuk annesidir.

Adnan Serter Kimdir?

1967 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Adnan Serter, kuaför ve imaj uzmanıdır. Henüz 11 yaşında kuaförlüğe başlayan Serter, Marmara Üniversitesi Elektrik Yüksekokulunu yarım bırakmış, 1986 yılında profesyonel olarak kuaförlük hayatına atılmıştır. Studio Kuaför salonlarının ortağı olan Serter, ABD ve Avrupa’da düzenlenen eğitimlere katılım sağlamaktadır. Saç kesimi, topuz ve saç rengi konusunda uzman olan Serter, yarışma sunucuları arasında yer alacak.

Kuaförüm Sensin Yeni Saati

Kuaförüm Sensin yepyeni formatı, sunucularıyla birlikte 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 13.00’te Show TV ekranlarında olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 14:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler