Kuaförüm Sensin kim elendi? 13 Eylül Cuma Kim gitti? Haftanın kazananı kim oldu? İşte elenen ve haftanın birincisi

Show TV ekranlarının fenomen yarışması Kuaförüm Sensin 13 Eylül Cuma kim elendi, kim gitti ve haftanın kazananı ki oldu konularında araştırma yapılıyor. İşte Kuaförüm Sensin yarışmasında 13 Eylül Cuma günü elenn ve haftanın birincisi.

Kuaförüm Sensin kim elendi? 13 Eylül Cuma Kim gitti? Haftanın kazananı kim oldu? İşte elenen ve haftanın birincisi

Show TV ekranlarında Gözde Kansu’nun sunuculuğunda izleyicilerle buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasında 13 Eylül Cuma günü haftanın finali heyecanı yaşandı. Yarışmada haftanın 5 gününde 5 farklı yarışmacı jürilerin karşısına yaptıkları saç ve makyaj ile çıkmaktadır. Yarışmada hafta boyunca sergilediği performansla en çok puanı toplayan yarışmacı 10.000 TL’lik ödülün de sahibi olmaktadır.

Kuaförüm Sensin yarışmasında kim birinci oldu?

KUAFÖRÜM SENSİN 13 EYLÜL 2019 KİM ELENDİ, PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin yarışması Adnan Serter ve Ayşegül Kartal’ın jüriliğinde devam ediyor. Yarışmanın 12 Eylül günü yayınlanan bölümünde Berk ve Merve 10 puan ile son sırada yer alırken günün birincisi 26 puanla Hayat ve Özlem oldu.

13 Eylül Kuaförüm Sensin haftanın finali heyecanında yarışmada ödülü almaya hak kazanan yarışmacılar Bilal ve Buse oldu.  Yarışmada en düşük puanı alarak veda eden isim BERK ve MERVE oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 16:51

YORUM EKLE