Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir? Özge Borak Hakkında Bilgiler

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00’da yayınlanan yarışma programı Kuaförüm Sensin’i Özge Burak sunmaktadır. Peki Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak Kimdir? İşte Özge Borak hakkındaki tüm gerçekler…

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir? Özge Borak Hakkında Bilgiler

Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak Kimdir?

Özge Borak son olarak İstanbullu Gelin dizisinde oynamıştır ve bu deneyiminde babası Selçuk Borak’ta ona eşlik etmiştir. 1982 senesinde dünyaya gelen Özge Borak kariyeri boyunca pek çok yapımın içerisinde bulunmuştur. Çocukluğundan beri tiyatro ile uğraşan güzel oyuncu, babası İstanbul Devlet Opera ve Balesi başkareografı Selçuk Borak tarafından sonuna kadar desteklenmiştir.

Özge Borak İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur ve resmi olarak oyunculuk kariyerini başlatmıştır.

Özge Borak ilk oyunculuk deneyimini 2000 senesinde Memleketimden İnsan Manzaraları filmi ile kazandı. Sonrasında ise 2003 senesinde Kara gün, 2004 senesinde Sultan Makamı, 2005 senesinde Eşref Saati gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Özge Borak’ın ünlü komedyen ile Ata Demirer ile birlikteliği bulunmaktadır. İlk defa 2009 senesinde Eyvah Eyvah setinde tanışan Özge Borak ile Ata Demirer, sürecin sonrasında evlilik kararı almışlardır.

Özge Borak 16. Sadri Alışık Ödülleri kapsamında komedi ya da müzikal en iyi yardımcı oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Son olarak ise Özge Borak Kuaförüm Sensin programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Show TV ekranlarında hafta içi her gün 10.00’da yayınlanan programın sunuculuğu güzel oyuncu Özge Borak tarafından yapılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 10:36

YORUM EKLE

Popüler Haberler