Kuaförüm Sensin yeni makyöz Ayşegül Kartal kimdir? Sebile Ölmez Kuaförüm Sensin'den neden ayrıldı? neden yok?

Kuaförüm Sensin makyözü Sebile Ölmez'in yeni bölüm tanıtımında yer almadığı görüldü. Bunun üzerine yarışma takipçileri Sebile Ölmez neden ayrıldı, neden yok ve Kuaförüm Sensin makyöz Ayşegül Kartal kimdir sorularının yanıtını aramaya başladı. Sebile Ölmez ayrılık kararını sosyal medya hesabından paylaştı.

Kuaförüm Sensin yeni makyöz Ayşegül Kartal kimdir? Sebile Ölmez Kuaförüm Sensin'den neden ayrıldı? neden yok?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması 8 Temmuz Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Tanıtımları yayınlanan yarışmada jüri değişikliğinin olduğu görüldü ve program takipçileri izlediği fragman karşısına şaşırdı. Kuaförüm Sensin yarışmasında sunucu Özge Borak ayrılmış ve onun yerine Gözde Kansu sunuculuk görevini üstlenmeye başlamıştı. Reyting sebebiyle yarışma saati değişmiş ve şimdilerdeyse jüri koltuğunda oturan Sebile Ölmez’in yarışmadan ayrıldığı görüldü.

aysegul kartal

Yeni Jüri Ayşegül Kartal Kimdir?

1981’de İstanbul’da dünyaya gelen Ayşegül Kartal, reklam firmalarında asistanlık yapmış ve Haziran Gecesi isimli diziyle kameraların karşısına geçmiştir. 2016 yılında ünlü oyuncu Caner Kurtaran ile dünyaevine giren Kartal, pek çok dizide makyözlük yapmıştır. Adını Feriha Koydum, Kaçak Gelinler ve Kiralık Aşk gibi ünlü yapımlarda makyözlük yapan Kartal son olarak Hercai dizisinde makyözlük yaptı.

Sebile Ölmez Niçin Ayrıldı?

Sebile Ölmez yarışmanın jüri koltuğundan ayrılması ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve takipçilerine bir açıklama paylaştı. İşte Sebile Ölmez’in o paylaşımı;

 

sebile olmez

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:33

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kübra
Kübra - 12 ay Önce

Keşke gitmeseydi sebile ölmez ya çok seviyordum onu keşke gitmeseydi sebile abla ya of ya

Seval Atılgan
Seval Atılgan - 11 ay Önce

İşinizi çok güzel yapıyorsunuz teşekkürler bir şey öğrenmek isterim burun içi ve dışı nasıl küçültülüyor hangi makyaj malzemesini kullanıyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

Zeynep Dilmaç
Zeynep Dilmaç - 12 ay Önce

Venüs olduğu için olarak bilir

Secil guleroglu
Secil guleroglu - 11 ay Önce

Biz Aysegul yerine Sebile hanimi geri istiyoruzzzz

Cemre
Cemre - 6 ay Önce

Aysegul.kartal seni.cok.seviyoz