Kuruluş Osman hangi gün, ne zaman başlıyor? Yayın günü belli oldu!

ATV ekranlarda yayınlanması merakla beklenen Kuruluş Osman dizisi ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Yayın günü belli oldu! Kuruluş Osman hangi gün, ne zaman başlıyor? İşte beklenen dizi hakkındaki tüm detaylar…

Kuruluş Osman hangi gün, ne zaman başlıyor? Yayın günü belli oldu!

ATV ekranlarında yayınlanması için gün sayılan Kuruluş Osman dizisi ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinin bitmesi ardından, dizinin izleyicileri gözlerini Kuruluş Osman dizisine dikmişlerdi. Kuruluş Osman dizisi oyuncular ve çekim ekibi ile beraber uzun süredir çalışmalarını devam ettiriyordu. Ancak dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında bir açıklama yapılmamıştı. Son olarak dizinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili olarak bir duyuru yapıldı.

Yapılan açıklamalara bakıldığında Burak Özçivit’in Osman Bey olarak izleyicilerin karşısına geçeceği, Mehmet Bozdağ tarafından ortaya konan Kuruluş Osman dizisi, 20 Kasım 2019 Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicileri ile buluşacak.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ilk yayın tarihi, sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanılanlardan biri olan Twitter üzerinde, kanalın resmi hesabından açıklandı.

İzleyiciler merakla 20 Kasım tarihini beklemeye başladılar.

Dizi fragmanı için tıklayınız... ( LİNK )

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 01:26

YORUM EKLE

Popüler Haberler