Kuruluş Osman Nizamettin kimdir? Gerçek adı nedir? Uğur Aslan rol aldığı yapımlar ve hakkında bilgiler

Kuruluş Osman dizisinde Nizamettin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kim olduğu merak ediliyor. Kuruluş Osman dizisinde Nizamettin karakterini Uğur Aslan canlandırmaktadır. İşte Uğur Aslan’ın rol aldığı yapımlar ve oyuncu hakkındaki bilgiler…

Kuruluş Osman Nizamettin kimdir? Gerçek adı nedir?  Uğur Aslan rol aldığı yapımlar ve hakkında bilgiler

ATV’nin yeni dizisi Kuruluş Osman, ilk bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Dizinin ilk bölümünün ardından pek çok karakter merak konusu haline geldi. Kuruluş Osman dizisindeki Nizameddin karakteri de en çok merak edilen isimlerin başında geliyor.

Dizide Nizameddin Alişar’ın en çok güvendiği kişidir. Alişar’a ne olacağına ilerleyen bölümlerde Nizameddin karar verecek.

Kuruluş Osman Dizisi Nizameddin Karakterini Canlandıran Oyuncu Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Nizameddin karakterini Uğur Aslan canlandırmaktadır. Uğur Aslan 1972 yılında doğmuştur ve Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirmiştir. 2005 yılında dizi sektörüne giriş yapan Aslan, ilk olarak Gümüş adlı dizide rol aldı. Daha sonra Derdest dizisinde de rol aldı.

Daha sonra 2010 yılında başlayan ve 3 sezon kadar devam eden Yer Gök Aşk dizisinde Cüneyt karakteriyle asıl ününe kavuşan Uğur Aslan, 2012 yılında da Karadayı dizisindeki Adnan olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Uğur Aslan bu dizilerin arından en çok sevilen polisiye dizi olan Kanıt’ta da rol aldı.

Kara Sevda dizisinde de oynayan Aslan, Siyah Beyaz Aşk dizisinde de rol almıştı.

Uğur Aslan bu dizilerin yanında Açlığa Doymak, Aşkın Gözü Kördür ve Daha adlı sinema filmlerinde de rol aldı. Uğur Aslan şu anda Sema Ergenekon ile evlidir.

Uğur Aslan son olarak ATV’nin yeni dizisi olan Kuruluş Osman’a katıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 20:45

YORUM EKLE