Kuzey Yıldızı İbu akşam var mı yok mu? Show Tv 4 Nisan 2020 yayın akışı Kuzey Yıldızı yeni bölüm var mı?

Televizyon kanallarının yayın akışları ortaya çıktı ve Kuzey Yıldızı İbu akşam var mı yok mu ve Show Tv 4 Nisan 2020 yayın akışı Kuzey Yıldızı yeni bölüm var mı sorularının yanıtı belli oldu. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm yayın takvimi.

Kuzey Yıldızı İbu akşam var mı yok mu? Show Tv 4 Nisan 2020 yayın akışı Kuzey Yıldızı yeni bölüm var mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin bu akşam yayın akışında olup olmadığı merak edilmeye başlandı. İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in başrolünü üstlendiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 26. bölümüyle ekranlara gelmişti. Coronavirüs nedeniyle dizilerin birer birer set arası vermesiyle birlikte ekranlara dizilerin tekrar ve özel bölümleri gelmekteydi.  

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm var mı yok mu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 4 Nisan Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show Tv ekranlarında yeni bölümüyle olacak. Fenomen yapım da set arası verilen diziler arasında yer almaktadır.

 

Mobil uygulamalarımızı yükle, güncel olaylardan haberdar ol! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Son dakika gelişmelerini her an takipte kalmak için Haberport’u Instagram’da takip etmeyi unutma >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncel haberler hakkında yorumlarını dile getirmek istiyorsan, sen de Facebook Grubumuza katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 18:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler