Kuzgun Cihan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Ferit Kaya Daha Önce Rol Aldığı Yapımlar

Kuzgun dizisine yeni dahil olan Cihan kimdir? Cihan'ın Kuzgun'un yakın bir arkadaşı olacağı ancak aslında Terzi'nin adamı olduğu belirtiliyor. Cihan karakterinin, ekranlarda sıkça rastlanan bir isim tarafından canlandırılacağı öğrenildi.

Kuzgun Cihan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Ferit Kaya Daha Önce Rol Aldığı Yapımlar

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve Çarşamba günleri Star TV ekranlarına gelen Kuzgun dizisinin oyuncu kadrosuna takviye isimler gelmeye başladı. Senaryo gereği dizinin bir sonraki bölümünde Cihan karakterinin dahil olacağı belirtiliyor. Cihan karakterine hayat verecek ismin ise Ferit Kaya olacağı öğrenildi.

İlk kez 7. bölümünde Kuzgun dizisinde rol almaya başlayacak Ferit Kaya, Kuzgun’un sağ kolu olarak senaryoda yer alacak. Hesaplaşmanın, intikamın ve aşkın anlatıldığı Kuzgun dizisi Çarşamba günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak. Birçok işte Kuzgun’un yanında olacak Cihan’ın, bir ajan olarak karşımıza çıkacağı aktarılıyor.

Ferit Kaya Kimdir?

1984 yılında Diyarbakır Eğil’de dünyaya gelen Ferit Kaya, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarları Tiyatro mezunudur. Sihirli Anahtar ajansında çalışan Kaya daha önce;

Erkekler Ağlamaz, Menekşe ile Halil, Yersiz Yurtsuz, Karamel, Kül ve Ateş, Bu Kalp Seni Unutur mu, Güneşin Oğlu, Ali’ni Sekiz günü gibi yapıtlarda rol almıştır. Tecrübeli oyuncu 2007 ve 2008 yıllarında umut veren genç oyuncu ödülünü almaya layık görülmüştür.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 12:05

YORUM EKLE

Popüler Haberler