Kuzgun Dila Ölecek mi? Burcu Biricik Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Sezonda Dila Olacak mı?

Kuzgun dizisi sezon finali nefesleri kesti. Başrollerini Burcu Biricik ve Barış Arduç’un paylaştığı Kuzgun dizisi dün akşam yayınlanan 16. bölümüyle sezon finalini yaptı. Nefesleri kesen finalde şok gelişmeler yaşandı. Dila intihar etti. Dila neden intihar etti? İşte detaylar...

Kuzgun Dila Ölecek mi? Burcu Biricik Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Sezonda Dila Olacak mı?

ALİ MERYEM'İ KAÇIRDI ŞOK YAŞANDI

Ailesini araya Kuzgun sonunda buldu. Ailesinin bir çöp konteynerinin içerisinde olduğunu öğrendi. Meryem'e tuzak kuruldu. Kapı açıldığı anda silah patlayacaktı ama zaman ayarında sorun yaşandı. Demiri kesmek için Kuzgun Cihan'ı çağırdı. Silah tam patlayacakken Kuzgun annesini kurtardı. Kuzgun bu andan sonra Meryem'e ilk defa anne dedi.

KUZGUN İŞİN PEŞİNİ BIRAKMADI

Kuzgun annesini kaçıranın Ali olduğuna inandırıldı. Halbuki Ali değildir. Cihan'ın yönlendirmesiyle olayı gerçekleştirenin Behram olduğu anlaşıldı. Kuzgun'un tek hedefi Behram'dı. Türlü planların ardından Dila da kendi planlarını yapıyordu.  Dila ortama geldiğinde herkes bayılmış halde yer yatıyordu. her yer karışıktı.

KUZGUN BEHRAM'I VURDU!

Dila yaptığı planların karşılığını aldı ve Behram'ı köşeye sıkıştırdı. Behram bu plandan çıkamayacağını anlayınca Dila'nın ailesini öldürmekle tehtid etti. Kuzgun bu sırada olay yerine intikal etti. Herkes yerde yatıyordu. Çatıya çıkan Kuzgun Dila'yı vazgeçirmeye çalıştı. Dila'ya “Eğer Behram’ı vurursan Ali’yi öldürürüm, Cihan şu anda yanımda.” dedi. Dila silahını indirdi ancak Kuzgun Behram'ı vurdu.

DİLA KENDİNE ATEŞ ETTİ!

Bu olay karşısında şoka giren Dila, Kuzgun ile gitmeyi kabul etmedi. Elindike silahı göğsüne dayadı. Kuzgun Dila'yı vazgeçirmek için onu sevdiğini söylese de Dila “İçimdeki bu karanlıkla yaşayamam artık. Seni kalbinden vuracağım demiştim” diyerek kendini vurdu. Böylelikle kendini öldürerek intihar etmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 15:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler