Kuzgun Dizisine Yeni Katılan ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Kuzgun dizisinin ikinci sezonunun çekilmesine onay verildi. Kuzgun dizisinin yeni sezon onayının verilmesinin ardından, diziye yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular belli oldu. Kuzgun dizisinin yeni sezonunda bir çok isim rol almayacak.

Kuzgun Dizisine Yeni Katılan ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Kuzgun dizisi için ikinci sezon onayı verildi ve dizisinin yapımcısı Ay Yapım yeni sezon hazırlıklarına başladı. Gelen haberlere göre dizisinin ikinci sezonu çok daha iyi olacak. Kuzgun dizisine yeni sezonda pek çok önemli isim katılacak. Dizinin hikayesi gereği bazı oyuncularla da yollar ayrılacak.

Kuzgun dizisinin yeni sezonu 11 Eylül 2019 veya 18 Eylül 2019 Çarşamba günü ekranlarda olacak.

Kuzgun dizisine 2. sezonda Behram ve Yusuf adlı iki karakter eklenecek.

Kuzgun Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Levent Ülgen (Rıfat Bilgin)

Kuzgun’un 15 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan bölümünde Terzi’nin planı ile Rıfat Bilgin hak ettiği sonu buldu, fakat seyirciyi üzen Rıfat’ın ölmesi değil Dila’nın Rıfat’ı kendi eliyle bilmeden öldürmesi oldu.

Ahmet Varlı (Bora Dağıstanlı)

Bora Kuzgun dizisinin önemli kötü karakterlerinden bir tanesidir. Diziye daha sonra dahil olan Ahmet Varlı’nın canlandırdığı Bora karakteri Şeref’in oğlu, ama ikinci sezonda Bora karakteri dizisinin ikinci sezonunda olmayacak.

Burak Uyanık (Kesin)

Kesik Kuzgun’un çok yakın arkadaşıydı, ancak ölerek diziden ayrıldı.

Kuzgun Dizisine Yeni Katılacak Oyuncular

Senan Kara (Başkomiser Kudret Hanım)

Behram Adıvar’ın yakalanması için diziye katılacak Başkomiser Kudret Hanım, yeni sezonda da Behram meselesinin çözülmesinde Dila’ya yardım edecek.

Ferit Kaya (Cihan)

Cihan Terzi tarafından Kuzgun’un yanına yerleşen bir ajandır.  

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 15:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler