Leke Arda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Selahattin Paşalı Rol Aldığı Yapımlar

Kanal D’nin yeni dizisi Leke, konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. İlk bölümün yayınlanması ile izleyicilerin beğenisini kazanan Leke dizisinde Arda karakterini canlandıran Selahattin Paşalı hakkında detaylar.

Leke Arda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Selahattin Paşalı Rol Aldığı Yapımlar

Bu hafta itibariyle Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Leke dizisi, oyuncu kadrosu ile ilgiçekmeye devam edşyor. İzleyicilerin büyük beğenisini kazanan Leke dizisinde Cem’in kardeşini canlandıracak oyuncu da belli oldu. Arda karakterine can verecek olan Selahattin Paşalı, Arda karakteri ile, asi bir genci canlandıracak. Arda, Cem’e göre daha az ilgi görmüş, ikinci planda kalmış bir çocukluk yaşar. Bu nedenle abisine karşı içten içe öfke besler.

Selahattin Paşalı Kimdir?

1990 yılında, Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelen Selahattin Paşalı, oyunculuğunun yanı sıra profesyonel olarak basketbol ile de ilgilenmiştir. Darüşşafaka Spor Klübünde bir dönem basketbol oynayanyetenekli oyuncu, eğitimini Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de Sanat Yönetimi üzerine tamamladı. Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli tiyatrolarda görev alan oyuncu, ilk dizi rolünü 2017 yılında Kalp Atışı dizisi ile Alp Sungur karakteri ile aldı. Daha sonra 2018 yılında Bir Umut Yeter adlı dizi de Arda karakterini canlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 02:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler