Leke Arda Ölecek Mi? Selahattin Paşalı Diziden Ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarına gelecek olan Leke dizisi yeni fragmanını yayınladı. Büyük bir kitleyi yakalamayı başaran Leke dizisinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Arda ölecek mi? Yeni bölümde seyircileri neler bekliyor? Detaylı bilgi haberimizde.

Leke Arda Ölecek Mi? Selahattin Paşalı Diziden Ayrılacak mı?

Yeni dizi diyebileceğimiz Kanal D ekranların gelen Leke dizisi olay yaratmaya devam ediyor. Oyuncularıyla ve senaryosuyla izleyicileri ekrana kitlemeyi başaran dizi 7.bölümü ile ekranlara gelecek.

Salı akşamları seyirciyi ekrana bağlayan Leke dizisinin 6.bölümünde Yasemin'in kardeşi için neler yapabileceğini gördük. Yasemin'in başına gelenlere şaşırırken aynı zamanda Cem ile arasının açılmasında da üzülmüştük. Cem ile Yasemin'in arasının açılmasının yanında daha büyük bir olay oldu. Yasemin Arda'yı itti ve Arda kafasını masanın kenarına vurdu. 

Arda'nın ölüp ölmeyeceği merak konusu olurken Yasemin'in Arda'yı itişini kameralardan Birkan'ın görmesi de seyirciyi telaşlandırdı. Kameradan her şeyi gören Birkan Yasemin'in yanına geliyor. Fragmanda Arda'nın ölüp ölmediği gösterilmiyor. Arda öldü mü? Arda karakterini canlandıran Selahattin Paşalı seyirciye veda mı ediyor? Salı akşamı bütün bu sorulara cevaplar bulabileceğiz.

SELAHATTİN PAŞALI KİMDİR?

2 Şubat 1990 yılında doğmuştur. Bodrum'da doğan Selahattin Paşalı, oyunculuğun yanında spor geçmişi olan biridir. Birçok sporla hobi olarak uğraşmıştır. Masa tenisi, yüzme, basketbol ve pilates ile uğraşan oyuncu profesyonel olarak bir tek basketbol oynamıştır. Darrüşafaka Spor Kulübü'nde kaptanlık yapmıştır.

Oyunculuğa ilk olarak tiyatro ile başlayan Selahattin Paşalı, Yutmak adlı oyunda yer almıştır. 29 yaşına gelen Selahattin Paşalı birçok dizide de kendini göstermiştir. Asıl hedefinin Afife Jale ödülünü almak olduğunu belirten oyuncu tiyatroya büyük katkılar sağlamak istediğini söylemiştir.

Televizyonda kendini gösterdiği ilk dizi Kalp Atışı olmuştur. Kalp Atışı dizisinde Doktor Ali karakterini canlandıran Selahattin Paşalı şu anda Kanal D ekranlarına gelen Leke dizisinde Arda rolünde oynamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 02:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler