Leke Çocuk Oyuncu Murat Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Kerim Tuna Rol Aldığı Yapımlar

Leke dizisinde rol alacağı öğrenilen çocuk oyuncu Murat kimdir? Yasemin'in işitme engelli kardeşi olarak karşımıza çıkacak çocuk oyuncu, henüz 9 yaşında olmasına karşın önemli yapımlarda rol almıştır.

Leke Çocuk Oyuncu Murat Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Kerim Tuna Rol Aldığı Yapımlar

Kanal D ekranlarında Salı günü ekranlara gelme hazırlığı yapan Leke dizisinde rol alan çocuk oyuncu Murat’ın kim olduğu merak edildi. Murat karakterine hayat veren çocuk oyuncunun Kerim Tuna Kaba olduğu öğrenildi.

Kerim Tuna Kaba Kimdir?

Timbs&B Production’un yapımcılığını üstlendiği Leke dizisinde karakterlerle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Anlaşmaya varıldığı öğrenilen karakterlerden bir tanesi de Yasemin’in işitme engeli bulunan kardeşi Murat olduğu aktarılıyor.

Sevinç Meltem Ajansı ile anlaşması bulunan 9 yaşındaki Kerim Tuna Kaba, Yasemin’in işitme engelli erkek kardeşi olarak karşımıza çıkıyor. Henüz 9 yaşında olmasına karşın birçok reklam filminde, sinema ve dizide rol alan Kaba’nın daha önce kamera karşısında yaptığı işler merak edildi.

Kerim Tuna Kaba Kariyer Bilgileri

Oreo ve Birillant reklamlarında oynama fırsatı bulan Murat, 2016-2017 yılında Defacto’nun katalog çekimlerinde bulundu. Siyah Beyaz Aşk dizisinde rol alan Murat, 2013 yılında İçimde Akan Nehir filminde de rol almıştır. 2017 yılında Arif v 216 filminde rol alan murat, son olarak Hedefim Sensin filminde oynamıştır.

Şimdilerde ise Leke dizisinde Murat karakterine hayat verecek Kerim Tuna Kaba, küçük yaşına rağmen önemli yapımlara ismini yazdırmıştır.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler