Leke Dizisi Dizide Kim Hangi Karakteri Canlandırıyor? Leke Dizisi Oyuncuları Belli Oldu!

Kanal D ekranları için hazırlık yapan Leke dizisi dizide kim hangi karakteri canlandırıyor? Heyecanla beklenen Leke dizisi oyuncuları belli oldu! Başarılı oyunculara kadrosunda yer veren Leke, çıtayı ciddi seviyede yükseltti.

Leke Dizisi Dizide Kim Hangi Karakteri Canlandırıyor? Leke Dizisi Oyuncuları Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanma hazırlığı yapan Leke dizisinde hangi oyuncuların hangi karakterlere hayat vereceği ile ilgili bilgiler ortaya çıkıyor. Ekranlarda olma hazırlıklarını tam gaz sürdüren Leke dizisinin yönetmeni Metin Balekoğlu olarak karşımıza çıkmakta. Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Leke dizisinde karakterler ve analizleri;

burak sevinç

Burak Sevinç

Usta oyuncu Burak Sevinç, dizide itibarlı, genç ve bekar bir işadamı olan Cem’e hayat verecek. Cem, dışarıdan herkese mesafeli bir görünümde ve duygusal bir kimlikten oldukça uzak. Aşka inanmayan ve kadınlara güvenmeyen bir tip olan Cem’in hayattaki tek amacı başarılı olmak. Kazanma hırsı ve tutkusuyla dolup taşan Cem kendi halinde böyle bir yaşam sürmekteyken, Yasemin ile tanışınca bambaşka bir hal alır.

Melis Sezen

Melis Sezen

Melis Sezen, dizide Yasemin Adıvar karakterine hayat verecek. Güzelliği ve estetik duruşuyla bulunduğu ortamda kendisini fark ettiren Yasemin, dürüst ve dobra bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Çalışkan ve kararlı bir yapıya sahip Melis, kardeşi Murat ile birlikte yetimhanede zor şartlar altında yetişmiştir. Murat’ın ise kulakları duymamakta ve onun ameliyat olabilmesi için para biriktirmektedir. Hukuk öğrencisi olan Yasemin, aynı zamanda bir organizasyon firmasında çalışmaktadır.

Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan

Serpil’in kardeşi olan Birkan Atılgan karakterine hayat verecek isim Mehmet Bozdoğan olarak karşımıza çıkmakta. Birkan, zeki ancak kirli bir polis karakteridir. Empati yapmayan, insanlara düşünceleri ve davranışları dikte eden bir karakter. Kendisinden daha üst bir kimse olduğundaysa otoriteye daima büyük bir saygı ile boyun eğiyor.

Sezen

Selen Uçer

Serpil Zengin karakterine hayat veren Selen Uçer, rolü gereği hayatında yalnızca Birkan vardır. Serpil aynı zamanda bir organizasyon firmasının sahibi.

tuğçe açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz, dizide Şirin Acar karakterine hayat veriyor. Yasemin yetiştirme yurdundayken onun en yakın arkadaşı olan Şirin, iyi bir karakterdir ancak çok zor şartlar altında kaldığında kendi çıkarını da düşünmektedir.

Selahattin Paşa

Selahattin Paşalı

Arda Yenilmez karakteri, öfkeli ve kibirli genç bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Özel bir üniversitede iktisat bölümünde okuyan Arda, daima abisinin gölgesinde kalmıştır. Abisinin yanında özgüvenini yitiren Arda, gizliden gizliye abisine büyük bir kin beslemektedir.

Tolga Güleç

Tolga Güleç

Marine Marine Holding CEO yardımcısı olan Mehmet Tuna karakteri, eğitimli ancak çok hırslı bir yapıya sahip. Tuna’nın hayatında rakip olarak gördüğü tek kişi ise Cem’dir.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:00

YORUM EKLE