Leke Dizisi Ne Zaman Final Olacak? Leke Final Tarihi Belli mi?

Sezon bitimine kısa bir süre kala Kanal D’den yeni bir hamle. İzleyicilerin ‘Binbirgece’ dizisine benzettiği Leke dizisi,16 Nisan 2019 tarihinde ilk bölümü ile yayınlanacak. Kanal D, Leke dizisini ne zaman bitirecek?

Leke Dizisi Ne Zaman Final Olacak? Leke Final Tarihi Belli mi?

İzleyicilerinin karşısına yeni bir dizi ile çıkacak olan Kanal D, yeni dizisinin tanıtımlarını yapmaya başladı. Tims ve B Production işbirliğinde hazırlanan Leke, 16 Nisan 2019, Salı günü ilk bölümü ile saat 20:00’da ekranlarda olacak.

Leke Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Almanya’da yaşayan Yasemin, hayatın karmaşası içinde yetiştirme yurduna yerleştirilir. Hayatın tüm zorluklarını görmesine rağmen asla pez etmez ve eğitim hayatında başarılı olarak Hukuk okumaya başlar. Diğer yandan sağır olan üvey kardeşinin velayetini kendi üzerine almak için ve diğer kardeşi Murat’ın hastane masrafları için çalışmaktadır. Cem ise zengin bir ailenin çocuğudur. Daha çok küçükken anne ve babasının ayrılmasına şahit olur ve annesinden dolayı bütün kadınlara karşı güven problemi yaşamaktadır.  Cem ve Yasemin, Cem’e ait şirket için yapılan bir davette karşılaşır ve bütün zorluklara karşı aralarında bir şeyler olmaya başlar. 

Leke dizisinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan).

Dizinin yapımcısı, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar olurken, yönetmeni Metin Balekoğlu’dur. Senaryo ise Yıldız Tunç’a aittir.

Leke Dizisi Ne Zaman Bitecek?

16 Nisan 2019 tarihi itibariyle ekranlara merhaba diyecek olan dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği, reyting oranlarına göre belirlenecek. Eğer kanal yönetimi reytinglerde istediği sonuca ulaşırsa bu sezon sonunda dizi sezon finali yapacak ve bir sonraki sezon içİn hazırlıklar yapılacak. Eğer reytingler tatmin edici olmazsa, dizi bu sezon sonunda final yapabilir. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:56

YORUM EKLE