Leke Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi Şehirde?

Tims&B Production yapımı Leke dizisi nerede çekiliyor? Dizide yer alan Marine Holding, yurt, ev, cadde ve sokaklar nerede sorusu izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Leke dizisinin birinci bölüm ikinci fragmanı da televizyon ekranlarında dönmeye başladı.

Leke Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi Şehirde?

Tims&B Production imzasıyla Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Leke dizisinde sahnelerin çekildiği yerler ilgi topladı. Marine Holding, yetiştirme yurdu başta olmak üzere cadde ve sokakların nerede olduğu araştırılmaya başlandı.

Leke Dizisi Çekimleri

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği ve Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Leke dizisi, oyuncu kadrosunda birçok başarılı ismi bulunduruyor. Burak Sevinç, Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan ve Selen Uçer gibi isimlerin yer almasının yanı sıra, yan rollerdeki isimler de büyük bir iş başarıyor.

Dizinin nerelerde çekildiğine ilişkin dizi yetkililerinden bir açıklama yapılmazken, dizinin sahneleri İstanbul’da çekiliyor. Ancak İstanbul dışında herhangi bir yerde çekim yapılıp yapılmayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor. İstanbul Beyoğlu ve Galata Kulesi çevresinde sahnelerin büyük çoğunluğu çekilmekte. Holding binasının yeri ise bilinmiyor ancak İstanbul Boğazı’na yakın bölgelerde olduğu ifade ediliyor.

Leke Dizisi Hikayesi

Yasemin karakteri, yetiştirme yurdunda büyüyen, okurken çalışmaya başlayan bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Yasemin, özellikle engelli kardeşi Murat için büyük bir çaba sarf etmekte ve onun ameliyat masraflarının karşılanabilmesi için yoğun bir tempoyla çalışıyor. Cem ise, geçmiş yıllarda ailesinde gördüğü problemler sebebiyle kadınlara karşı güven duymamaktadır. Kadınları yalnızca para olarak gören Cem, Yasemin’e de aynı şekilde davranmak istemiş ancak Yasemin, Cem’in suratına sert bir tokat atmıştır.

Leke 1. Bölüm 2. Fragmanı

 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 04:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler