Leke Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? Leke İzlendi mi? Dizi Tuttu mu? İşte İlk İzlenimler

Leke Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? Kanal D'nin yeni dizisi Leke, kanalın salı günleri başarısızlığını arkada bırakabilecek mi sorusu bir çok izleyici tarafından sıkça sorulmaya başlandı. Mehmet:Bir Cihan Fatihi ve Yüzleşme dizileri ile salı günü reytinglerinden istediği oranları yakalayamayan kanalın yeni dizisiyle izleyicilerle arasındaki kopukluğu gidermek istiyor. Peki Leke dizisi izlendi mi? Dizinin tutup tutmayacağı ise oldukça merak konusu haline geldi.

Leke Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? Leke İzlendi mi? Dizi Tuttu mu? İşte İlk İzlenimler

Kanal D ekranlarında yayınlanan kanalın büyük beklenti içerisinde olduğu ve izleyiciler tarafından beğenilen Leke dizisinin ilk bölüm sonrası reyting sonuçları merak konusu oldu. Leke dizisi izlendi mi? Tuttu mu?

Leke Reyting Sonuçları

Leke dizisini salı günü yayınlama kararı alındıktan sonra izleyenlerin bir çoğu salı günü dizinin tutma şansı olmadığı zira Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi kaliteli yapımların yer aldığını söyleyerek konu hakkında olumsuz görüş bildirmişlerdi. Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri gerçekten kaliteli yapımlar ve salı gününde uzun zamandır devam ediyorlar.

Salı günleri daha önce Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlanıyor ve iyi işler çıkarıyordu. Ancak hikaye izleyiciyle arasındaki frekansı tutturamayınca dizi geriye doğru ilerlemiş ve 2. sezon başında final kararı alınmıştı.

Kanal D ise salı gününe ilk olarak büyük beklentilere sahip olduğu bir başka dizisi Mehmet: Bir Cihan Fatihi isimli diziyi koymuş dizi ilk bölümleri ile ortalama bir reyting alsa da sonrasında düşüşe geçmiş ve final yapması kaçınılmaz olmuştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun belki de oynayıp da erken final yapan tek dizisidir.

Kanal D salı günleri reytinglerinde pay isteğine devam etmiş ve bu sezon Yüzleşme isimli yeni bir diziyi izleyicilere sunmuştu. Yüzleşme de Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz karşısında istenilen başarıyı elde edememişti. Yüzleşme de erken final yapan diziler kervanına katılmıştı.

Kanal D Leke Dizisi İle Salı Gününde Başarı Sağlayacak mı?

Kanal D Bir Cihan Fatihi ve Yüzleşme dizilerinin başarısızlığı ile Leke dizisini de salı gününe koymaya karar vermiş ve bu günde mutlaka bir diziyi tutturmak istemekte. Salı günü reyting sonuçlarına baktığımızda Kadın dizisinin 10 ve üzeri bir reyting ile ilk sırada yer aldı. Eşkıya Hükümdar Olmaz dizisi ise 8 ve üzeri bir reytinge sahip. Her iki dizi de salı gününde başarılı reyting oranları tutturmakta. Bu günde reytinglere damga vuran bir haber kanalı ve bir de Survivor yarışması bulunmakta.

Leke dizisinin reyting sonuçları açıklandığı an da sitemizde olacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep akyasan
Zeynep akyasan - 6 gün Önce

Müthiş bir dizi çok beğendim umarım devam eder gerçekten çok güzel ve çok içten duygulandım

Ebru güse
Ebru güse - 6 gün Önce

Harika bir dizi...merakla bekliyorum ikinci bölümünü...okadar beğendim ki...iki kez ard Arda verilmesine rağmen sonuna kadar izledim. Cem ve Yasemin harikasınız.

İnci arslan
İnci arslan - 6 gün Önce

Çok güzel beğendim umarım abartılmaz

Safa
Safa - 5 gün Önce

Harika süper

Özlem
Özlem - 5 gün Önce

Bende çok beğendim ikinci bölümü heyecanla bekliyorum cem ve.yasemin çok beğendim

Sadiye
Sadiye - 5 gün Önce

Dizisi harika çok beğendim cem ve yasemine bayildim insAllah bu dizinin devami gelir

Havva sengun
Havva sengun - 5 gün Önce

Dizi çok güzel. Umarım devam eder.

Gül Turanlı
Gül Turanlı - 5 gün Önce

Yasemin yoruyor.