Leke dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarına gelen Leke dizisi ilk bölümünden itibaren çok sevildi. Sezon finali ile ekranlara veda eden dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Leke dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak? Sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Leke dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Leke Dizisi Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarına gelen sevilen dizi Leke sezon finaliyle ekranlara veda etti. Dizinin sezon finalinde Arda elinde kanıtla birlikte Cem’e bütün yaşanılanları tekne baskınını ve kaybolma hikayesini anlattı. Cem duydukları karşısında dağıldı. Yasemin bu durumda kendini nasıl savunacak? Cem duyduklarından sonra Yasemin ile olan yaşanmışlıklarını bitirebilecek mi? Yasemin defterini kapatmaya çalışan Cem zor günler yaşar. Arda’nın anlattıklarına inanmayan Ekber anlatılanların yalan olduğunu kanıtlamaya çalışacak mı? Bu sırada Yasemin ile Şirin bir bilgi edinir. Meto onlara Serpil’in kardeşinin Birkan olduğunu söyler. Tehditlerle uğraşan Yasemin ve Şirin’e yardım eden kişi Meto olur. Serpil ve Birkan tehditlerinden kaçan Yasemin ve Şirin kurtulabilecek mi? Kurtulmak ve yardım istemek amacıyla Yasemin,Şirin ve Meto Hakan Müdür’e koşarlar. Tam gittiklerinde Yasemin’e telefon gelir ve olaylar iyice karışır. Cem, Yasemin ile ayrıldıktan sonra Belkıs ile yüzleşmeye karar verir ve yanına gider. Cem bu sırada dayanamaz ve Belkıs’a sırrını söyler. Bu önemli sır nedir? Yasemin’e gelen telefon ile Murat’ın ameliyat parasının bulunduğu öğrenilir. Yasemin büyük bir sevinç yaşarken Cem’in yardım ettiğini yeni sezonda öğrenip öğrenmeyeceği merak konusu olur. Bu sırada Serpil ve Birkan açığa çıkmaktan korkar ve Yasemin ile Şirin’e tehditler savurmaya başlar.

Leke Yeni Sezon Ne Zaman?

Salı akşamları Kanal D ekranlarına gelen, genç kadrosu ile dikkat çeken Leke dizisi sezon finali verdi. Başrollerinde Melis Sezen, Burak Sevinç, Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan ve Tolga Güleç’in yer aldığı dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Sezon finali yapan ve yeni sezon ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam edecek olan dizi güz döneminde yeni sezonuyla ekranlara gelecek. Sezonluk diziler gibi eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen dizinin yeni sezon tarihi henüz netleşmedi. Dizi yaz dizisi olarak düşünülmüş fakat sosyal medyada büyük ilgi görmesi ve izlenme oranlarının yüksek olması onu sezonluk dizi haline getirmiştir. Dizi bu yüzden daha yolun başındayken sezon finali ile ekranlara veda etmiştir. 8.bölümünden sonra bir bölüm daha vermiş ve sezon finali yapmıştır. Sezon başlangıcında ekranlara geri dönecek olan dizi genç bir kadroya ve güzel bir senaryoya sahiptir.

Leke Oyuncu Kadrosu

Genç oyunculardan oluşan Kanal D nin yeni dizisi Leke dokuzuncu bölümü ile sezon finali verdi. Leke dizisinin oyuncu kadrosunda Melis Sezen, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Burak Sevinç, Tuğçe Açıkgöz, Nail Kırmızıgül, Ali Savaşçı, Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan ve Tolga Güleç yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturmaktadır. Yıldız Tunç senaristliğini yapmaktadır.

Leke Dizisinin Konusu:

Yeni başlayan dizi konusu ve oyuncuları ile büyük ilgi gördü. Leke dizisinde iki gencin yaşadıkları, yollarının kesişmesi anlatılmaktadır. İki kırık kalbe sahip olan bu gençler arasında yaşanacak olaylar sonrası aşk mı yoksa gurur mu galip gelecek merak ediliyor. Yasemin ile Cem arasında geçen büyük aşkı konu alan dizide ailelerin parçalanması sonrası yaşananlara da yer verilmiştir. Engelli kardeşi olan Yasemin kardeşinin masraflarını ödemek için canla başla çalışırken Cem ile tanışır ve bu ikili birbirine aşık olur. Sezon finali ile ekranlara veda eden Leke dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 19:52

YORUM EKLE

Popüler Haberler