Leke Sezon Finali Mi Yapacak? Kanal D Leke Dizisi Yazın Yayınlanmaya Devam Edecek mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinin sezon finali mi yoksa düşük reytinglerden dolayı final mi yapacağı merak konusuydu. Dizi sezon finali yapmayacak. Yazın da yayınlanmaya devam edecek.

Leke Sezon Finali Mi Yapacak? Kanal D Leke Dizisi Yazın Yayınlanmaya Devam Edecek mi?

Leke Sezon Finali Yapacak Mı ?

Kanal D’nin iddialı yapımlarından olan  Leke’nin 7. Bölümünde Yasemin katil oldu ve ortalık karıştı. Kendine has bir izleyici kitlesi toplayan Leke’nin reytingleri halen istenilen seviyeye gelmiş değil.  Reytingler sebebiyle herkesin aklında Leke sezon finali mi yoksa final mi yapacak soruları dizinin sevenlerinin aklını kurcalıyor. Bizler de haberimizin devamında Leke’nin sevenlerinin kafasındaki soru işaretlerini cevaplandırdık…

Leke Final Mi Yoksa Sezon Finali Mi Yapacak ?

Leke  için devam kararı alındı ancak  dizi sezon finali de  yapmayacak.

Leke bayramda ekranlarda olmayacak  ama bayramdan sonraki hafta Salı günü tekrar yayınlanmaya devam edecek.  Yani Leke’yi gelecek sezon da izleyebileceğiz. Sezon finali yapan rakiplerinden sıyrılıp reytinglerini arttırıp artırmayacağını ise hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 01:15

YORUM EKLE
YORUMLAR
MELİHA KARA
MELİHA KARA - 2 hafta Önce

Gerçekten leke dizisi bitmemeli böyle inan yapmayın bu dizide kendimi buldum

MELİHA KARA
MELİHA KARA - 2 hafta Önce

Gerçekten film izlenmeli

ÜMİT DEMIRASLAN
ÜMİT DEMIRASLAN - 2 gün Önce

LEKE DE AKSAYAN IKI KARAKTER VAR . BIRINCISI POLIS ŞEFININ KÖTÜ KARAKTERI ,IKINCISI KIZLARI SATAN MAMA KARAKTERI .. YOKSA BIZIM NISANCI VE ONUN SEVGILISI SUPER ..NISANCININ ERKEK KARDEŞIDE ITICI BIR TIP. BUNLAR DUZELTILSIN ÜÇ SENE TV DE KAPALI GIŞE OYNAR ..

Popüler Haberler