Malefiz ne demektir? Malefiz kelime anlamı nedir?

Malefiz'in anlamı nedir? Film olarak karşımıza çıkan Malefiz, filmde baş karakterin ismidir. Malefiz'in kelime anlamının ne olduğu merak ediliyor. Malefiz, Uyuyan güzel masalında bilinen kötü peridir.

Malefiz ne demektir? Malefiz kelime anlamı nedir?

Malefiz Ne Demek? Kelime Anlamı Ne?

Malefiz filmini izleyenler genellikle Malefiz isminin ne anlama geldiğini merak ediyor. Filmde baş karakterin adı da Malefiz. Malefiz karakteri kötü peri olarak filmde anlatılmaktadır. Malefiz’in anlamı da zararlı’dır.

Film fantastik türde bir filmdir ve 1959 yılında çekimleri yapılan "Uyuyan Güzel" masalından uyarlanmıştır. Filmde yer alan Malefiz isimli kötü perinin gözünden anlatılan Malefiz filmi konu olarak alınmıştır. Aksiyon ve fantastik türde ele alınan filmde Malefiz adının anlamının da hakkını getiriyor.

Ancak Malefiz karakteri bu filmde adeta günah çıkarmaktadır. Neden kötü olduğu ele alınmaktadır. Malefiz filminde yer alan Kral Stefan kötü karakter olarak ele alınmıştır. Kral Stefan, Prenses Aurora’nın babasıdır. Stefan’ın kötü davranışlarından sonra Malefiz kötü biri olmuştur.

Malefiz karakterine hayat veren oyuncu Angelina Jolie’dir. Filmde yer alan diğer oyuncular şunlardır:

-Maleficent Ella Punell,

- Isobelle Molloy,

-Elle Fanning,

-Vivienne Jolie-Pitt ,

-Eleanor Worthington Cox,

-Janet McTeer,

-Sharlto Copley,

-Imelda Staunton,

-Juno Temple,

-Lesley Manville,

-Brenton Thwaites,

-Kenneth Cranham,

-Hannah New.

Türkiye basınından kritik manşetler ve farklı ülkelerden haberler Haberport mobil uygulamasında! HEMEN İNDİR HABERSİZ KALMA!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Instagram’da bizi takip etmeye başla, hiçbir sıcak gelişmeyi kaçırma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncel haberleri ayrıntılarıyla okumak için Facebook Grubumuza Katıl, hiçbir haberi kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Twitter akışında Haberport’a yer vermek için hesabımızı Takip Et, tüm gelişmelerden anında haberdar ol! >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 19:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler