Maraşlı dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yeni dizi Maraşlı'nın kanalı belli oldu!

TV ekranları yeni bir yapım için gün sayıyor. Maraşlı çok yakında izleyicisiyle buluşacak. Konusuyla izleyicinin dikkatini çeken Maraşlı dizisi hangi kanalda yayınlanacak merak ediliyorken diziyle ilgi beklenen haber geldi! Yeni dizi Maraşlı’nın kanalı belli oldu!

Maraşlı dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yeni dizi Maraşlı'nın kanalı belli oldu!

 

Ekranlara yeni ve iddialı bir yapım geliyor. İzleyiciler bu yeni yapımın konusunu kadrosunu merakla bekliyor. Bir merak edile başka soru ise yapımın hangi kanalda yayınlanacağı oldu.

Maraşlı dizisinin kanalı belli oldu!

Ekranların iddialı yapımlarına imza atan Tims & B Yapım’ın yeni dizisi ekranlarda yer almak için gün sayıyor. Henüz hangi kanalda yayınlanacağı bilinmeyen yapımın hangi kanalda yer alacağı belli oldu.

Ethem Işık’ın senaryosunu yazdığı ve fedai dizisi olarak kendini tanıtan dizi şu sıralar incelikle çalışılarak ekrana geleceği gün için hazırlık yapıyor. Dizinin yayınlanacağı kanal ise ATV olacak. Oyuncu kadrosu henüz kesinleşmeyen dizi için yapımcılar Kenan İmirzalıoğlu ve Çağatay Ulusoy’ a teklif götürdü. Tekliflerin olumsuz cevap aldığı edinilen bilgiler arasında. Başrolü merakla beklenen dizi ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kim? Kiminle? Nerede? Merak ettiğin tüm haberler ve anlık gelişmeler her an telefonunda! Mobil uygulamamızı hemen edin! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport Instagram Hesabını Takip Etmeye başla, tüm sıcak gelişmeleri anında yakala. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 14:55

YORUM EKLE