MasterChef Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İlk Bilgiler Geldi

Geçtiğimiz yıl büyük bir izlenme sayısına sahip olan MasterChef yeni sezon ne zaman başlayacak? Master Chef jürileriyle ilgili ilk bilgiler geldi ve ortaya atılan iddialar büyük bir yankı uyandırdı.

MasterChef Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İlk Bilgiler Geldi

Bu sezon Master Chef büyük bir izlenme rakamı yakalamayı başardı ve programın yeni sezonu için geri sayım başlamış durumda. İsmi bir süre önce ünlü şarkıcı Sıla ile aşk dedikodularıyla anılan Hazar Amani’nin Master Chef yeni sezonunda olup olmayacağı merak konusu oldu. TV8 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan programın tanıtımları dönmeye başladı. Yaklaşık 5 günlük bir süre zarfında da Master Chef için seçmeler yapılmakta. Ancak Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu hakkında konuşulan iddialar programı takip eden milyonlarca kişiyi şaşkına çevirdi.

 

Master Chef’te Öne Çıkan İsimler

2018’de ekranlara gelen bölümlerinde jüriler arasında Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu yer almaktaydı. İzleyicilerin beğenisini kazanan bu isimlerin yeni sezonda olmayacağı iddia ediliyor. Bu konu ile ilgili süreç halen belirsizliğini korurken, son kararın medya patronu Acun Ilıcalı’nın vereceği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 01:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler