Merve Büyüksaraç Acun Ilıcalı'ya neden tazminat ödeyecek? Dava neden açıldı?

2012 yılında survivor yarışmasından elendikten sonra yaptığı açıklama yüzünden Acun Ilıcalı tarafından mahkemeye verilen Merve Büyüksaraç hakkında alınan kararların neler olduğu merak ediliyor. Merve Büyüksaraç'ın Acun Ilıcalı'ya tazminat ödeyip ödemeyeceği konusunda tartışmalar sürüyorken Acun Ilıcalı yaptığı açıklamalarla konulara netlik getirdi. Merve Büyüksaraç Ilıcalı'ya neden tazminat ödeyecek, dava neden açıldı gibi soruların cevabı haberimizde.

Merve Büyüksaraç Acun Ilıcalı'ya neden tazminat ödeyecek? Dava neden açıldı?

Acun Ilıcalı ile Merve Büyüksaraç Survivor davası nedir?

Acun Ilıcalı Survivor’ın final bölümünde açıklamalarda bulundu. Canlı yayının sonlarına doğru Acun Ilıcalı, Merve Büyüksaraç’a açılan mahkemeyi kazandığını anlattı.

Merve Büyüksaraç'a sözleşmeyi ihlal ettiği gerekçesiyle tazminat davası açıldı

Merve Büyüksaraç, 2012 yılında katıldığı Survivor yarışmasından elendiğinde “Adada o kadar aç da değildik. Yapım ekibi yemek veriyordu” diyerek yarışmanın adil olmadığını iddia etmişti, bu açıklamadan sonra Acun Ilıcalı’nın avukatı da sözleşmeyi ihlal ettiği gerekçesiyle Büyüksaraç’a 500 bin liralık tazminat davası açmıştı. 

Bodrum’da canlı yayında 25 bin liralık manevi tazminat kazandığı haberini duyuran Acun, “Bu zamana kadar kimsenin hakkını yemedik, yemeyiz. Bu para hayır kurumlarına bağışlanacaktır” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 21:43

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ulan acun
Ulan acun - 11 ay Önce

Meğer besliyoruz ama açız diyeceksiniz diye sözleşme yapmış bu nasıl üçkağıtçı


Popüler Haberler