Mucize Doktor dizisi için Onur Tuna ve Melisa Aslı Pamukʹa teklif

Mucize Doktor dizisi için Onur Tuna ve Melisa Aslı Pamuk’a teklif yapıldı. Yeni sezonda ekranlardaki yerini alacak olan Mucize Doktor dizisi için yeni isimlere teklifler götürülüyor. Son olarak Melisa Aslı Pamuk ve Onur Tuna’ya teklif yapıldı.

Mucize Doktor dizisi için Onur Tuna ve Melisa Aslı Pamukʹa teklif

Yeni sezonda ekranlarda olacak olan Mucize Doktor dizisinde rol alması için Melisa Aslı Pamuk ve Onur Tuna’ya teklif yapıldı. Daha önce Mucize Doktor dizisinin başrolleri için önemli isimlerle anlaşma sağlanmıştı.

The Good Doctır dizisinin Türkiye uyarlaması olan Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosundaki isimler gün geçtikçe belli olmaya başladı. MF Yapım imzalı dizinin başrolünde Taner Ölmez var. Dizinin diğer rolleri için sürpriz isimlere teklif götürüldü. Çarpışma dizisinden tanınan Melisa Aslı Pamuk ve Yasak Elma dizisinde rol alan Onur Tuna’ya teklif yapıldı. Çarpışma dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Melisa Aslı Pamuk, dizinin yapımcıları ile görüşmeler yapıyor. Anlaşma sağlanması halinde Melisa Aslı Pamuk ve Onur Tuna yeni sezonda Mucize Doktor dizisinde yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 01:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler