Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları ve Konusu Belli Oldu! Fox TV Kanalına Yeni Doktor Dizisi

Yabancı dizilerden Türkiye şartlarına uyarlanan dizilere bir yenisi ekleniyor. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan The Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor, gelecek sezon ekranlarda olacak. İşte dizinin oyuncuları, yönetmeni ve yapımcısı.

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları ve Konusu Belli Oldu! Fox TV Kanalına Yeni Doktor Dizisi

Sevilen dizilere imza atan Fox TV, önümüzdeki sezon için dizi hazırlama çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz sezon Amerika televizyonlarında bir diziden uyarlanan Bizim Aile dizisinin başarılı olması üzerine bu sezon da yabancı bir diziden uyarlama bir dizi ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. The Good Doctor adlı diziden Türkiye şartlarına uygun olarak Mucize Doktor olarak hazırlanmaya başlıyor.

Yayın günü henüz belirlenmeyen dizimuhtemelen, Çarşamba ya da Cuma günü ekranlarda olacak. Dizinin konusu ise, otizmli bir doktorun görev yerinde yaşadıkları olacak. The Good Doctor dizisinde başrolü oynayan Shaun Murphy idi. Türkiye uyarlaması olan Mucize Doktor da ise başrollerde kimin olacağı henü netlik kazanmadı.

Önümüzdeki sezona yetiştirilmesi planlanan dizinin yönetmeni Yusuf Pirhasan olacak. Dizinin yapımcılığını ise MF Yapım üstleniyor. Dizinin senaristi ise henüz belirlenmiş değil. Dizide yer alacak olan oyuncular ise görüşmeler devam etmekte.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:35

YORUM EKLE