Mucize Doktor Ferman'ın sırrı ne? Büyük sır açığa çıkıyor

Mucize Doktor yayınlandığı ilk günden beri herkesin beğenisini topluyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İzleyicilerin en merak ettiği konulardan biri ise Mucize Doktor Ferman’ın sırrı nedir? Yayınlan fragmanla birlikte büyük sır açığa çıkıyor mu soruları gündeme geldi.

Mucize Doktor Ferman'ın sırrı ne? Büyük sır açığa çıkıyor

Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi yayınlanmaya başladığından beri seyirciler tarafından büyük ilgi görüyor. Şimdiye kadar yayınlanan 12 bölümüyle reytingler alt üst eden dizi 5 Aralık Perşembe günü 13. bölümüyle izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Mucize Doktor2

Dizi yurt dışında yayınlanan Good Doctor dizisinden uyarlanarak ülkemizde yayınlanmaya başlamıştı. Dizi oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Hazel Türesan, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu ve Reha Özcan gibi önemli isimleri bulunduruyor.

Dizide Beliz sevgilisi Ferman’ın kendisinden sakladığı bir şeyler olduğunun farkına varıyor. Ancak bir türlü bu sırrı öğrenemiyor. Ali Vefa dizide bu sırrı öğrenen ilk kişi konumunda. Dizide Ferman karakterini Onur Tuna canlandırırken, Doktor Ali Vefa rolüne ise Taner Ölmez hayat veriyor. Doktor Ferman’ın Ali Vefa’ya karşı olan davranışları herkes tarafında tepki toplasa da izleyici bu davranışların bir sebebi olduğunu düşünüyor.

Dizide dikkat çeken bir diğer olaysa Doktor Ferman’ın gizli gizli yaptığı görüşmeler. İzleyiciler Doktor Ferman’ın kimle konuştuğunu ve bu konuşmaların Ali Vefa’ya kötü davranmasında bir etkisi olup olmadığını merak ediyor.

Mucize Doktor 13. Bölüm 2. Fragman

Dizinin bu haftaki bölümünde Doktor Ferman büyük sırrının açıklanması bekleniyor. 13. bölümün 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda hasta oğlunun durumunu anlatan bir anne ve genç oğlunun ortalığı dağıtması göze çarpıyor. Doktor Ali anneye bakım evini düşündünüz mü diye sorar. Bunu duyan Ferman Ali’ye çok sert şekilde bakar ve Ali’ye ne hakla böyle bir şey söylüyorsun der. Ali’de biraz biliyorum diye cevap verir. Ferman hoca bilmiyorsun, bu konu hakkında hiçbir şey bilmiyorsun der ve Ali siz biliyor musunuz diyerek cevap verir.

Mucize Doktor

Doktor Ferman’ın sırrı hasta bir kardeşi mi var?

Doktor Ferman Ali’nin kendisine sorduğu sorunun cevabını vermek için Ali ile birlikte bakım evine gider. Bakım evine neden geldikleri hakkında hiçbir fikri olmayan Ali, neden buraya geldiklerini sorar. Ali cevap vermez ancak yüzündeki hüzün çok net bir şekilde bellidir.

Ali ve Ferman bir odaya girer odanın içinde olan kişinin yüzü fragmanda görünmezken izleyicilerin tahmini Doktor Ferman’ın kardeşi olduğu yönündedir.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 09:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler