Mucize Doktor Kıvılcım kimdir? Gerçek adı nedir? Özge Özder hakkında bilgiler

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan Mucize Doktor dizinin çekim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin başrolünde Taner Ölmez var. Diğer oyuncular da belli olmaya başladı. Dizinin kadrosuna son olarak başarılı oyuncu Özge Özder dahil oldu. Özge Özder kimdir? Mucize Doktor Özge Özder kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? işte detaylar...

Mucize Doktor Kıvılcım kimdir? Gerçek adı nedir? Özge Özder hakkında bilgiler

Ekranların sevilen ve tanınan yüzü, başarılı oyuncu Özge Özder, yeni sezonda ekranlarda olacak olan Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan oyuncunun bu diziye dahil olması hayranlarını sevindirdi. Dizinin başrolünde Taner Ölmez yer alırken, Reha Özcan, Gökçe Akyıldız, Onur Tuna gibi önemli isimler de diziye dahil oldu. Diziye en son katılan oyuncu ise Özge Özder oldu.

ÖZGE ÖZDER KİMDİR?

Başkent Ankara'da 1 Nisan 1978 yılında dünyaya gelen Özge Özder, ailesinin tek kız çocuğudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Ardından İstanbul'a doğru yola çıkan güzel oyuncu, 2001 yılında BKM ailesine katılmıştır. 2005 yılında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda kadrolu olarak çalışmaya başladı. Birçok sinema ve dizide rol aldı.

Dudaktan Kalbe dizisiyle adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu, Umutsuz Ev Kadınları dizisinde de oynadı. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde de boy gösterdi. Güzel oyuncu 2016 yılından beri ekranlara çıkmamaktadır. Sinan Güleryüz ile evlendi. Özge Özder Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakterini oynayacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 00:20

YORUM EKLE