Mucize Doktor Nazlı kimdir? Gerçek adı nedir? Sinem Ünsal hakkında bilgiler ve oynadığı diziler

Yeni dizi Mucize Doktor oyuncuları kimler. Dizide Nazlı karakterine kim hayat verecek. Merakla beklenen dizinin karakterleri belirli mi. İşte heyecanla beklenen Mucize Doktor dizisinin merak edilen soruları ve cevapları...

Mucize Doktor Nazlı kimdir? Gerçek adı nedir? Sinem Ünsal hakkında bilgiler ve oynadığı diziler

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Mucize Doktor dizisinin çekimleri 20 Temmuz 2019’da başlayacak. Yeni dizi MF Yapım’ın The Good Doctor dizisinden uyarlanacak. Dizinin başrollerini Taner Ölmez (Doktor Ali), Reha Özcan (Adil), Onur Tuna(Ferman), Özge Özde (Kıvılcım) paylaşacak. Dizinin baş karakterlerinden biri olan Nazlı karakterini kimin canlandıracağı merak konusuydu. Diziyi merak edenlerin en çok sorduğu sorulardan biri Nazlı karakterinin kim olacağıydı. Bu konuda yapılan açıklamaya göre Nazlı karakterini Sinem Ünsal oynayacak.

Sinem Ünsal Kimdir?

Yeni dizi Mucize Doktor ile ekranlarda olacak olan dizide Nazlı karakterine can verecek olan Sinem Ünsal’ı geçtiğimiz sezon Kızım dizisinde görmüştük. Kızım dizisinin Sevgi Öğretmen’i bu sefer de Mucize Doktor’un Nazlısı.  Kızım dizişimdeki Sevgi Öğretmen rolüyle yeteneğini ortaya koyan güzel oyuncunun bu yeteneği yapımcıların gözünden kaçmadı ve yeni dizide başrolü alan kişi oldu. Dizide Doktor Ali’nin partneri olarak göreceğimiz Nazlı karakteri kimdir?

1993İzmir doğumlu olan genç oyuncu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat bölümünden mezun olmuştur. Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk ve en son Kızım dizilerinde rol almıştır. 1.62cm boyunda 54 kilo olan güzel oyuncuyu bu kez de Mucize Doktor dizisinde izleyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 15:39

YORUM EKLE