Mucize Doktor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? FOX TV Mucize Doktor bugün var mı, yeni bölüm yayınlanacak mı?

Mucize Doktor dizisi Pandemi nedeni ile setine ara verdikten sonra internette en fazla araştırılan diziler arasında yerini aldı. Pek çok dizi sever Mucize Doktor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, FOX TV Mucize Doktor bugün var mı, yeni bölüm yayınlanacak mı? sorusunu araştırmaya devam ediyor.

Mucize Doktor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? FOX TV Mucize Doktor bugün var mı, yeni bölüm yayınlanacak mı?

FOX TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor’da pandemi sürecinde setlerine ara veren diziler arasında yerini almıştır. Pek çok Mucize Doktor hayranı ise dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Covid-19 salgını nedeni ile setine ara veren Mucize Doktor dizisi son zamanların en merak edilen dizileri arasında yerini almıştır. Fox TV yayın akışı ekranında tekrar yer alan dizinin yeni bölüm tarihi belli olmazken setlerin ne zaman başlayacağı da merak ediliyor.

Mucize Doktor dizisi son bölüm özeti

Damla ve Nazlı’nın ilk defa bir hastalığının sorumluluğunu üstlenme çabaları ikilinin kavga etmesi ile sonuçlanır. Kim olduğu bilinmeyen bir ziyaretçinin etkisine giren Ali ise her şeye rağmen babasını kurtarmaya çalışmaktadır. Ali’nin bu ani karar değişikliğini kimse hor karşılamaz. Herkese ve her şeye karşı köşeye sıkışan Ali Ferman hoca ile birlikte çalıştıkları vakada farklı şeyler yansıtır. Ferman ile Ali bu yaşanan olay sonrasında yollarını ayırma kararı almanın eşiğine gelir.

 

Bir dünya haber burada! Son dakika haberleri anında telefonunda. Mobil uygulamamız burada! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Ekranını kaydır, gündemden haberdar ol! Twitter akışında sıcak haberleri görmek için Haberport Twitter hesabını Takip Etmeyi unutma! >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 21:00

YORUM EKLE