Müge Anlı Aşevi Kampanyasına Rekor Katılım İle Rekor Yardım

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı büyük bir kampanya başlattı. Müge Anlı aşevi açıyor! Kampanyaya binlerce destek geldi. İşte detaylar…

Müge Anlı Aşevi Kampanyasına Rekor Katılım İle Rekor Yardım

En çok izlenen programlardan biri olan Müge Anlı, ATV ekranlarında izlenme rekorları kırıyor. Birçok gizli olayı deşifre etmesiyle ünlenen Anlı, son dönemlerde yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor. Müge Anlı son olarak aşevi projesi başlattı.

Müge Anlı’dan ihtiyaç sahiplerini sevindiren proje kararı açıklandı. ATV’nin sevilen yüzü olan ünlü programcı Ramazan ayı boyunca Kızılay ile ortaklaşa bir aşevi projesi başlatacaklarını açıkladı. Projenin açıklanmasıyla birlikte kısa süre içerisinde 2 milyon TL kadar yardım toplandı. Yardımlar sürüyor.

RAMAZAN BOYUNCA AÇIK DURACAK

Programında Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık’ı ağırlayan Müge Anlı, açılacak olan aşevinin Erzurum ve Gaziantep’te açılacağını söyledi. Aşevinin ismi de Müge Anlı ve Dostları Aşevi olacak.

'MÜGE' YAZ 1 SMS AT!

ATV ekranlarından yapılan duyuruda ‘MÜGE' YAZ! 1 SMS AT! 10 TL BAĞIŞTA BULUN!' çağrısı yapıldı. Müge Anlı kendi izleyici kitlesi için "En yardımsever izleyici, benim izleyicim" dedi ve 2 saat içerisinde neredeyse 2 milyon TL para toplandı. Toplanan para sayesinde Müge Anlı ve Dostları Aşevi bünyesinde haftada 3 gün boyunca sıcak yemek çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 15:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler