Müge Anlı Güven Bana yarışmasını sunacak! Güven bana programı formatı nasıl olacak? Müge Anlı Tatlı sert bitecek mi?

Sabah kuşağı programlarının ünlü sunucusu Müge Anlı, Atv ekranlarının yeni programı Güven Bana yarışmasını sunacak. İzleyiciler Güven Bana program formatı nasıl olacak ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bitecek mi sorusunun yanıtını arıyor. Müge Anlı, Güven Bana programıyla ilk kez bir yarışma programı sunuculuğunu üstlenecek.

Müge Anlı Güven Bana yarışmasını sunacak! Güven bana programı formatı nasıl olacak? Müge Anlı Tatlı sert bitecek mi?

Sabah kuşağının en fazla izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert program sunucusu Müge Anlı, yeni bir yarışma programının sunuculuğunu üstenecek. Hafta içi haber sabah saat 10.00’da televizyon ekranlarında olan Müge Anlı’nın Tatlı Sert programını bırakacağı iddiası programın sıkı takipçilerini de telaşa soktu.

Güven Bana Programını Sunacak

Müge Anlı ve Tatlı Sert programı bu hafta yayınlanacak bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara bir süre ara verecek. Program sezon finali yaptıktan sonraysa Müge Anlı yeni bir programda televizyon ekranlarında olacak. Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ekranlarda olan Güven Bana programına Müge Anlı’da dahil oldu. Yarışma programı sunucusu olarak ilk kez televizyon ekranlarında olacak Müge Anlı’nın nasıl bir performans sergileyeceği de merak konusu oldu.

Güven Bana Konsepti

Güven Bana yarışması yaz sezonunda televizyon ekranlarında olacak. Ailelerin yarışma içerisinde olacağı Güven Bana yarışması Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ekranlarda. Müge Anlı’nın da katıldığı program kısa süre içerisinde Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak.  

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 00:25

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dila
Dila - 12 ay Önce

Yabancılar da katılabilir mi?