Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, neden yayından kaldırıldı? Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, neden yayından kaldırıldı ve Müge Anlı ne zaman başlayacak sorularının yanıtı ortaya çıktı. İşte araştırma programı Müge Anlı ile ilgili merak edilenler.

Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, neden yayından kaldırıldı? Müge Anlı ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarındaki dosya-araştırma programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs gerekçesiyle kısıtlı bir süre için yayından kaldırılmıştır.

6 Nisan 2020 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm neden yok?

Koronavirüsün yayılmasının önlenebilmesi için önerilmekte olan kişisel izolasyonun gerekliliği sebebiyle programın ara verilmesine hükmedildi. Programın 6 Nisan 2020’de bekleyen yeni bölümünün yerine önceki bölümlerden kesitlerin bulunduğu özel bölüm yayınlanmıştır. Programın bu sezonda yayınlanmaması öngörülüyor.

Gündemden geri kalma! Sıcak haberler, anlık gelişmeler ve daha fazlası mobil uygulamamızda. Şimdi indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Tüm sıcak gelişmeler her an ekranında! Instagram’da bizi takip et, haberin kaynağını akışına getir. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Gündemde neler olup bittiğine dair tüm ayrıntıları öğrenmek için hadi, Facebook Grubumuza katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 22:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler