Müge Anlı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok? Müge Anlı programı sezon finali mi yaptı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı son iki gündür özel bölümleri ile ekranlara geliyor. İzleyiciler Müge Anlı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok, Müge Anlı programı sezon finali mi yaptı sorularının yanıtını arıyor. İşte ayrıntılar.

Müge Anlı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok? Müge Anlı programı sezon finali mi yaptı?

Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, Salı günü de özel bölümü ile yayınlandı. Programın yeni bölümlerinin yayınlanmaması izleyicilerin aklında soru işareti yarattı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm neden yok?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının çekimlerine koronavirüs nedeniyle ara verildiği tahmin ediliyor. Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak Müge Anlı, alınan önlemler nedeniyle çekimlere ara verildiğini ve bu süre içerisinde özel bölümlerin yayınlanacağını duyurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

 

Merak ettiğin siyaset haberlerinden gündemdeki son gelişmelere kadar tüm haberler her an telefonunda! Haberport mobil uygulamasını şimdi indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün kritik olayları hakkında kaçırmak istemeyeceğin paylaşımlar bu hesapta! Haberport’uInstagram’da hemen takip et >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Kim, ne zaman, ne dedi? Gündemdeki haberler hakkındaki yorumlarını yazmak için sen de aramıza katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 15:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler