Nagehan Alçı canlı yayını neden terk etti? Köşe yazısında açıkladı!

tekrarlanan İstanbul seçimleri açıklanırken sonuçların değerlendirmesini yapan Nagehan Alçı apar topar stüdyoyu terk etti. Nagehan Alçı’nın bu hareketinden sonra seçim sonuçları beğenmediği için sinirlenip yayını terk ettiği şeklinde yorumlarda bulunuldu. Gelen iddialar üzerine de Nagehan Alçı bugünkü yazısında yayını neden terk ettiğini açıklayarak ''Buna yalnızca ‘pes’ diyorum'' dedi.

Nagehan Alçı canlı yayını neden terk etti? Köşe yazısında açıkladı!

Nagehan Alçı Canlı Yayını Neden Terk Etti ?

Dün akşam Habertürk ekranlarında  tekrarlanan İstanbul seçimleri açıklanırken sonuçların değerlendirmesini yapan Nagehan Alçı apar topar stüdyoyu terk etmişti. Nagehan Alçı’nın bu hareketi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüş ve oldukça da merak edilmişti. Nagehan Alçı bugün dünkü davranışının sebebini açıkladı. İşte sebebi…

Dün akşam Habertürk ekranlarında seçim sonuçlarının belli olması ve Binali Yıldırım’ın rakibi Ekrem İmamoğlu’nun 700 binden fazla fark atarak seçimi kazanmasının üzerinden Nagehan Alçı beklenmedik bir hareket yaptı ve stüdyoyu  terk etti.

Nagehan Alçı  "Bu arada ben izninizi istiyorum. İlerki saatlerde yine beraber olacağız" deyip canlı yayını terk etti. Bunun üzerine  Fatih Altaylı ise "Nagehan'ın meşhur cep telefonuna meşhur mesaj geldi anlaşılan" diyerek espri yaptı.

Nagehan Alçı’nın bu hareketinden sonra seçim sonuçları beğenmediği için sinirlenip yayını terk ettiği şeklinde yorumlarda bulunuldu. Gelen iddialar üzerine de Nagehan Alçı bugünkü yazısında yayını  neden terk ettiğini açıklayarak  ''Buna yalnızca ‘pes’ diyorum'' dedi.

Nagehan Alçı’nın bugünkü yazısında konuyla ilgili yaptığı açıklamalar ise aşağıdaki gibi :

“Dün seçim sonuçlarını grubumuzun iki kanalı Habertürk TV ve Show TV’de yorumladım. Önce Habertürk yayını ile başladık, bir süre sonra söz verdiğim gibi Show TV’ye geçtim. Bazı takıntılı medya organları bunu sonuçları beğenmeyip yayını terk ettiğim şeklinde haber yapmışlar. Buna yalnızca ‘pes’ diyorum.

Çarpıtmanın da sınırı olmuyormuş…Sonuçları daha açıklanmadan tahmin eden ve aynı yayına bir süre sonra dönen ben değilmişim gibi yalanlarına devam ettiler."

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 09:48

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ragıp
Ragıp - 12 ay Önce

Keşke hiçbir programa çıkmasa hatta yazmasa da


Popüler Haberler