Narcos dizisi Türkiye’de ilk kez FilmBox ile Tv ekranlarında gösterilecek!

Tüm dünyada en çok izlenen ve sevilen dizilerden biri olan Narcos dizisi Türkiye’de ilk kez FilmBox ile Tv ekranlarında gösterilecek! İzleyiciler dizinin hangi platformda yayınlanacağını merak ediyorlar…

Narcos dizisi Türkiye’de ilk kez FilmBox ile Tv ekranlarında gösterilecek!

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen Narcos dizisi Türkiye’de yayınlanmak için hazırlanıyor. Türkiye’de ilk defa yayınlanacak olan dünyaca ünlü yapım Narcos FilmBox platformunda izleyicileri ile buluşacak. İzleyicileri alıp başka diyarlara götüren dizinin tüm sezonları, uluslararası medya kuruluşu olan SPI Intenational kapsamında bulunan FilmBox ile izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Narcos dizisi Pablo Escobar’ın hayatını ve suç örgütü Cali karteline karşı ortaya konan kanun mücadelesini anlatıyor. Dizinin ilk üç sezonu ve Narcos: Mexıco ismindeki dördüncü sezonu FilmBox kalitesi ile televizyonlardaki yerini alacak. SPI Intenatıonal Türkiye ile beraber Polonya, Benelüks ülkeleri ve Orta Doğu’da yayınlanacak.

Narcos dizisi TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 366, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV’de her hafta iki bölüm olacak şekilde Salı ve Perşembe günlerinde saat 21.30’da ekranlarda olacak. Ayrıca dizinin bölümlerini izleyemeyenler için tekrar bölümleri her Cumartesi ve Pazar gününde art arda yayınlanacak. Diğer yandan diziyi intenet üzerinden izlemek isteyenlerin FilmBox Live intenet adresi ve uygulaması üzerinden de izleme imkanları bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 10:45

YORUM EKLE