NCIS: Los Angeles yeni sezon ne zaman başlayacak? 11. sezon başlangıç tarihi

CBS kanalının uzun soluklu dizisi NCIS: Los Angeles yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı ortaya çıktı. İşte fenomen dizinin 11. sezon başlangıç tarihi ve diziye ilişkin ayrıntılar.

NCIS: Los Angeles yeni sezon ne zaman başlayacak? 11. sezon başlangıç tarihi

Sıkı bir eğitime tabii tutulan ajanların gelişmiş teknolojilerle hayatlarını yok sayıp suçlularla mücadelesini anlatan NCIS: Los Angeles dizisi 11. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Aksiyon sahneleriyle büyük bir ilgi gören dizi NCIS’in ilk spinoff yapımı olarak da karşımıza çıkmakta.

NCIS: Los Angeles Ne Zaman Başlayacak?

NCIS: Los Angeles dizisi 11. sezonuyla 29 Eylül 2019 Pazar günü yayın hayatına devam edecek. Yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam edecek dizi 2009 yılından bu yana CBS’nin en büyük reyting kaynaklarından bir tanesi. 18-49 yaş aralığı için 0.87 reyting oranıyla 7.5 milyonu aşkın izleyici ortalamasına sahip dizi ekranlarda büyük bir istikrar sürdürmeye devam ediyor.

Chris O’Donnell, LL Cool J ve Linda Hunt gibi tecrübeli isimleri kadrosunda bulunduran dizi yapımcıları ise R. Scott Gemmill, John P. Kousakis ve Frank Military olarak karşımıza çıkmakta.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler