Netflix Temmuz ayı programında hangi dizi ve filmler var?

Netflix’in youtube kanalı üzerinden Temmuz ayı kapsamında yayınladığı tanıtım videosu kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda siz değerli okurlarımızla Temmuz Ayı Netflix Dizi Programını paylaşacağız. İşte detaylar…

Netflix Temmuz ayı programında hangi dizi ve filmler var?

Temmuz Ayı Netflix Dizi Programı

Stranger Things 3

Yayın tarihi: 4 Temmuz

Kuduz fareler ve Sovyet casuslardan Yeni Kola ve yepyeni bir AVM’ye kadar Hawkins’de 1985 senesinin yazı idrak ediliyor. Çok büyük değişikliklerin yaşanmasına ramak kalmış durumda…

La Casa De Papel

3.Sezon

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Profesör ve ekibi, Rio’yu kurtarmak için tekrardan toplanıyorlar. Çok tehlikeli bir plan ortaya koyan ekip Merkez Bankası’nı soymayı deneyecekler…

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2019: Freshly Brewed

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Jerry Seinfeld’in gezici talk show’unda kahve, kahkaha ve klasik arabaların birleşimi ile beraber komedinin en akıllı insanlarını bir araya getiriyor. Şimdiden kanımız ağrımaya başladı bile…

Workin’ Moms

2. Sezon

Yayın tarihi: 25 Temmuz

Kate çocuklar, yaşlanma, iş-hayat dengesi ve zorlu ilişki sorunlarıyla uğraşmaktadır. Frankie, Anne ve şimdi de Ian çocuklarıyla birlikte büyümektedir. Bakalım başlarına neler gelecek?

Queer Eye

4. Sezon

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Muhteşem Beşli, Kansas City’ye geri dönüş yapıyorlar. Akla hayale sığmayacak yaratıcı düşüncelere tanıklık edebilmek için Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo ve Tan’in yaptıklarını izlemelisiniz.

The Last Czars

Yayın tarihi: 3 Temmuz

20. yüzyılın ilk bölümlerinde sosyal ayaklanma Rusya’yı darmaduman etmiştir. Çar II. Nikolay’ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı tarihin tozlu sayfalarına gömer.

Yummy Mummies

2. Sezon

Yayın tarihi: 3 Temmuz

Oldukça çekici olan anneler seks hayatlarına hareket getirmeye çalışırken bir yandan da yeniden hamile kalmaya çalışmaktadırlar. Bu sırada onlara yeni birisi daha katılır…

You Me Her

4. Sezon

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Bağlılık töreniyle evlenen Emma, Jack ve Izzy ebeveyn olmaya hazırlanırken banliyöde yaşama fikrini değerlendirirler. Onların bu fikri bakalım nasıl hayata geçecek?

Extreme Engagement

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Nişanlı bir çift, bir senelik zaman kapsamında sekiz değişik kültürün evlilik gelenekleriyle karşılaşacakları bir yolculuğa çıkıp birbirlerine olan bağlılıklarını sınava tabi tutuyor.

Blown Away

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Cam üfleme sanatı ile uğraşan birisi 60.000 dolar seviyesindeki ödülü kazanabilmek için mücadelesini sergiliyor.

Typewriter

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Goa’nın bir banliyösünde bulunan ve perili olduğu iddia edilen bir eve taşınan ailenin yaşadıklarını tanıklık edeceğiz. Genç kahramanlarımız evi araştırma cesaretini gösterirler ve heyecanlı dakikaları biz izleyicilere sunarlar.

Another Life

Yayın tarihi: 25 Temmuz

Dünya dışı bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir göreve giden Astronot Niko Breckenridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır. Onların kalplerin atışını hızlandıran hikayesini izlemek isterseniz kesinlikle bu diziyi takip etmelisiniz.

My First First Love

2. Sezon

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Tae-o ve arkadaşları, hem arkadaşlık ilişkilerinde hem özel yaşamlarında birtakım zorluklarla karşılaşırlar.

Sugar Rush

2. Sezon

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Tatlıların yarışını izleyeceğimiz bu dizi de lezzet kadar görünüm de önem arz ediyor. Bakalım ellerindeki zaman içerisinde kahramanlarımız nasıl tatlılar yapacaklar.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 19:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler