Netflix’in efsane dizisi Stranger Things final mi yapacak?

Netflix’in en başarılı yapımlarından biri olarak görülen Stranger Things'in final yapacağı iddiaları gündemde. Güvenilir kaynaklardan ve dizinin oyuncu ve ekibinden alınan bilgilere göre dizi yeni sezonuyla izleyicisine veda edecek.

Netflix’in efsane dizisi Stranger Things final mi yapacak?

Stranger Things Final mi Yapıyor ?

İntenet üzerinden dizi ve film yayını yapan Netflix’in en ünlü dizilerinden olan Stranger Things bu kez final yapacağı iddiaları ile gündemde. Peki bu iddiaların doğruluk payı nedir ? Gelin hep birlikte öğrenelim…

Netflix’in en geniş izleyici sayısına sahip yapımlarından olan Stranger Things’in final yapacağı konuşuluyor. Konuşulan bu iddialara göre dizi dördüncü sezonda final yapacak.

Yayınlandığı tarihten itibaren bilimkurgu gerilim ve korku severlerin ilgisini çeken ve bu ilgiyi korumakla kalmayıp daha geniş kitlelere ulaştıran dizi, Netflix’in en başarılı yapımlarından biri olarak görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde 3. Sezonu yayına giren dizi aslında 5 sezon yayınlanacak şekilde planlanmıştı. Ancak iddialar ve güvenilir pek çok platform dizinin veda sinyalini verdiğini söylüyor. Ve dizinin oyuncuları ve ekibi de dizinin ömrünün tükendiğini belirtiyor.  Yani herhangi bir değişiklik olmazsa dizinin yeni sezonda biteceği çok yüksek bir ihtimal.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 23:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler