Netflix'te bu ay yeni neler var? Netflix Temmuz ayı dizi ve filmleri

Netflix kullanıcıları yaz aylarının gelmesi ile birlikte bu platform üzerinde daha çok vakit geçirmeye başladılar. Peki Temmuz Ayında Netflix’te Hangi Diziler Var? İşte Temmuz ayında Netflix’te yer alacak olan diziler ve yapımlar hakkındaki ayrıntılar…

Netflix'te bu ay yeni neler var? Netflix Temmuz ayı dizi ve filmleri

Temmuz Ayında Netflix’te Hangi Diziler Var?

Temmuz ayında Netflix’te yayınlanacak olan diziler, kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı. Uzun süredir beklenen La Casa De Papel dizisi Temmuz ayı içinde yayınlanmaya başlanacak. Diğer yandan çok büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Stranger Things dizi de yine bu ay içinde yayınlanacak olan yapımlar arasında.

Stranger Things

Milyonlar tarafından beklenen dizi 4 Temmuz tarihinde yeni sezonu ile izleyici karşısına geçecek.

Suits

Netflix kapsamında en çok izlenen dizilerden olan Suits, 12 Temmuz tarihinde yayınlanmaya başlanacak.

Queer Eye

3 Sezon boyunca yayınlanmış olan dizi izlenme oranlarında başarılı olunca dizinin 4. sezonunun çekilmesi kararı alındı. Dizinin 4. Sezonu 19 Temmuz tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

La Casa De Papel

Yayınlanan ilk iki sezonunda tüm Dünya’da büyük yankı uyandıran La Casa De Papel dizisi 19 Temmuz günü üçüncü sezonu ile izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Typewriter

Netflix’in Leile sonrasında bir diğer Hint dizisi olan Typewriter da 19 Temmuz günü yayınlanacak. Dizi korku ve gerilim kategorisinde olacak.

Workin’ Moms

25 Temmuz gününde doğum izinlerinin sona ermesi ardından iş hayatın geri dönen anneleri konu edinen dizi Workin’ Moms izleyiciler ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 09:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler