Netlifx Aşk 101 ne zaman başlıyor? Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları ve fragmanı

Netlifx platformu yeni yerli bir dizi ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Aşk 101 ne zaman başlıyor? Aşk 10'in konusu nedir? Dizinin oyuncuları ve fragmanı haberimizde yer alıyor..

Netlifx Aşk 101 ne zaman başlıyor? Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları ve fragmanı

Netflix yeni bir dizi ile izleyicilerle buluşacak. Yerli bir yapım olan Aşk101’in ilk tanıtım videosu da yayınlandı. Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Kemal)’in oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi 24 Nisan’da Netflix’de olacak.

Dizi 1998 yılında geçiyor ve o yıllarda yaşanan aşk ve dostlukları anlatıyor. Dizinin konusuna bakıldığında Aşk101, 17 yaşında lise öğrencilerinin öğretmenlerini basketbol öğretmenlerine aşık etmeye çalışırken kendilerinin aşık olmasını anlatıyor.

Dizi, gençlik yıllarındaki aşkı ve lise hayatını anlatıyor. Ayrıca dizinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer ve Ahmet Katıksız üstleniyor. İşte dizinin ilk tanıtım fragmanı:

 

Objektif ve doğru haberleri her an takip etmek istiyorsan Haberport mobil uygulamasını şimdi indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Doğru haberin en hızlı kaynağı Haberport’un haberleri Instagram’da da seninle! Hadi bizi takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Sıcak gelişmeleri anlık olarak takip etmek için hadi, sen de Facebook Grubumuza katıl, tartışmaları kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 02:48

YORUM EKLE

Popüler Haberler