Nöbet Dizisi Neden Final Yapıyor? Nöbet Dizisi Neden Bitecek? Final Yapmasının Sebebi Ne? Diziden 8. Bölümde Final Haberi Geldi!

Show TV kanalında her Pazar akşamı yayınlanmakta olan Nöbet dizisi beklenen ilgiyi alamadı. Reyting değerlerinde bir türlü üst sıralara çıkamayan Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapıyor! Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu çok iyi olmasına rağmen, izleyicilerin gönüllerini fethetmeyi başaramadı...

Nöbet Dizisi Neden Final Yapıyor? Nöbet Dizisi Neden Bitecek? Final Yapmasının Sebebi Ne? Diziden 8. Bölümde Final Haberi Geldi!

Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapıyor!

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Nöbet dizisi her Pazar akşamı yayınlanıyordu ancak beklenilen ilgiyi görmedi. Reyting sıralamalarında bir türlü üst sıralara yükselemeyen Nöbet dizisi 8. Bölümünde final yapacak. Nöbet dizisinin çok tutulmamasına rağmen seven bir hayran kitlesi de vardı elbette. Dizinin final yapacağını öğrenen ve diziyi seven izleyici kitlesi, oldukça üzgün durumda.

Dizinin oyuncu kadrosu çok başarılı ve deneyimli kişilerden oluşmasına rağmen, reytinglerde istenilen seviyelere çıkamayınca final yapma kararı alındı.

Dolaşan söylentilere göre dizinin erken final yapmasında 31 Mart yerel seçimlerinin de büyük etkisi oldu. Antalya’nın Elmalı ilçesinde çekilen dizinin , ulaşım ve konaklama gibi masraflarına Antalya Büyükşehir Belediyesi sponsor olmuştu. Yerel seçimlerin sonrasında değişen belediye ile birlikte dizinin sponsorluk anlaşmaları da suya düşmüş oldu. Hal böyle olunca dizinin masrafları çoğaldı ve dizi yayınlardan elde edilen gelir ile devam etmekte zorlanmaya başladı. Kanal ile yapılan 13 bölümlük anlaşma feshedildi ve dizi 8. Bölümünde final yapma kararı aldı. Nöbet dizisinin final bölümü 21 Nisan tarihinde Show TV ‘de yayınlanacak.

Nöbet dizisinin reyting değerlerinde başarısız olmasının sebeplerinden biri de aynı saatte yayınlanan rakip yapımlardı. Aşağıdaki bölümde Nöbet dizisinin rakip yapımları yer almaktadır.

1. Savaşçı / Fox TV

2. Kardeş Çocukları / Star TV

3. Survivor / TV 8

4. Elimi Bırakma / TRT 1

5. Çok Güzel Hareketler 2 / Kanal D

6. Hercai veya Yabancı Film / ATV

7. Nöbet Dizisi / Show TV

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:24

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep ERÇETİN
Zeynep ERÇETİN - 7 gün Önce

Nöbet dizisi bitmesin ilgiyle izliyoruz reyting için günü değiştirilsin pazartesi akşama çekilebilir

Filiz Sümer
Filiz Sümer - 20 saat Önce

Yuh! Bu eşsiz diziye bir sponsor bulunmadı mı?
Hayret!

Cemal
Cemal - 20 saat Önce

Dizi çok güzeldi final erken oldu

 hasan yılmaz
 hasan yılmaz - 20 saat Önce

film iyiydi reyting kim neye göre beliriliyor anlamış değilim zaten bitmeseydi keşke....

nurgüzel bekdoğdu
nurgüzel bekdoğdu - 20 saat Önce

neden final yapıyosunuzki birilerinemi dokundu acaba harika bir dizi bitmesin lütfen ilgiyle izliyoruz pazar gecesi hiç bir yere gitmiyoruz

Tamer olcar
Tamer olcar - 20 saat Önce

Dizi muhteşemdi neden erken veda ama tabi biri eksikti oda Necati Şaşmaz ozaman reytingin kıralı olurdu ama genede yakışmadı üzgünüz ailecek devamını bekliyoruz başarılar

5M5G0K6
5M5G0K6 - 19 saat Önce

Bunun yerel seçimler ile yada dizinin çekildiği bölgeyle alakası yok ucu arka planda bulunan elleri rahatsız ettiği içindir bazı detaylar coğrafi olarak türk halkının ve Türkiyede ki türk kürt vs kardeşliğin uyanmaması ileride oluşabilecek sorunların üstünü kapatma uyutma politikası ve çabasıdır.

A aykaç
A aykaç - 20 saat Önce

Nöbet dizi çekimlerinin değişen yerel yönetimle ilgisi oldugunu düşünmüyorum. Bshr bldy bşk muhittin böcek bu konuda shov tv ve set ekibine gereken desteği ilgiyi misafirperverliği göstereceğine inancım tam.reyting düşüklüğüne ve bu halkın diziye olan duyarsızlığına da inanmıyorum.birakin yönetmenler hür iradeleriyle film yapsınlar bizler de böyle güzel dizileri evimizde izleme fırsatı bulalım. Lütfennn.Baskiyla hiç bir yere varilmaz antalya gibi izmir gibi mersin gibi adana gibi HATAY gibi....Antalya da Türeli böcek soktu antalya elmalida halil öztürk le bocek sokmaz shov tv ve çekim ekibini yanlış algı operasyonu yapmayalım diziyi devam ettirelim lütfen...